Slovenija /slovenija/crna-kronika
25525 ogledov

Klic iz bolnišnice: Pri nas je hudo poškodovan mladoletnik ...

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 13:20 25.julij 2024.

    Napaka. Moral bi reči, da je padel doma na dvorišču. Prihranil bi nekaj denarja.

    • Enzgg4 15:47 25.julij 2024.

      Enkrat se ga je moj žal že pokojni prijatelj v bifeju nacedil kot čep. Sva bila skupaj, samo jaz nisem pil in sem bil trezen. Tja sva oba prisla s kolesom, sicer pa nihce od naju ni imel vec kot ...prikaži več dober kilometer do doma. Ko je bil čas za odhod, sem ponudil, da grem domov po avto in ga zapeljem do doma, kolo bi pa potem pripeljal za njim. Pa se ni dal. Nekaj časa sva hodila, potem pa je sedel na kolo in začel voziti slalom. Seveda je po 50m strmoglavil. Na obraz. Ves je bil razbit. Potem se je...

    • Enzgg4 15:53 25.julij 2024.

      ... izkazalo, da nima ključev. Posedel sem ga tja na eno škarpico, sam pa šel nazaj do bifeja pogledat, če jih je morda tam kje izgubil. Ko sem se vrnil, so bili tam ze reševalci, ki jih je nekdo poklical. ...prikaži več Kmalu sta prišla se policaj in policajka. Na vprasanje, kako je prislo do padca, sva oba takoj rekla, da je hodil ob kolesu in padel cezenj. Policajski parček je malo čudno gledal, se malo praskal za usesi in modro zaključil "jebiga, oba pravita isto, kaj moreva". In sta se pobrala....

    • Enzgg4 15:57 25.julij 2024.

      Mojega prijatelja so pa z rešilcem odpeljali na urgenco na šivanje. Cela zadeva je bila precej kočljiva, ker je bil ta moj prijatelj sodnik. Sicer na gospodarskem, pa vendar bi bilo zelo neprijetno, če bi se znasel na zatozni klopi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.