Slovenija
33 ogledov

Kljub sumom pedofilije niso prijavili

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 16:37 26.julij 2011.

    Tale slovenska duhovščina se vedno bolj približuje Irskemu vzorcu,upam,da se ne pokaže resnica in,da sem imel prav?Dokler bodo cerkev na slovenskem vodili ljudje tipa Stres,Kramberger,Rode in ostala črna banda ne bo bolje za vernike in ostale simaptizerje črnih.

  • 1111 16:55 26.julij 2011.

    ...sej ni nič čudno...slovenija je ena čudna država z čudnimi politiki in še bolj čudnimi državljani...če kaj bilo od nas jim to ne bi dovolili, ne enim ne drugim...na žalost!!

  • letalo13 00:53 27.julij 2011.

    eno je govorenje ...daleč stran so dejanja in to je slika CERKVE ...meni se gnusi in bi moral priti ponovno cesar F Jozef, ki bi jim pobral njihovo bogastvo in jim povedal, da so tam samo za molit

  • letalo13 00:55 27.julij 2011.

    imam pričo, ki je potrdila, da je Rode zlorabil fanta ... pa naj cerkev blebeta, kar hoče ...SRAMOTA ...

  • Chilli 15:19 26.julij 2011.

    Halo..?? V počitniški program so ga dali..? Da bo ja še brez nadzora in sam z otroki celo dopoldne dokler so otroci pri njem?? Pa saj niso normalni!! Jaz bi to cerkev prepovedala pa vse te hinavce ki pridigajo eno ...prikaži več in počnejo drugo nabila na križ- sam ne tko kot so Kristusa. Banda pokvarjena!! Pa imajo svoje božje zapovedi pa ne vem kaj še, ampak, če pa grešiš je pa itak ena spoved zadost?? HINAVCI !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.