Kaki šok, kakšno presenečenje vse je bilo po scenariju zaigrano. Bolj bi tisti rabili zdravniško pomoč, ki ta šov gledajo. In kot vedno je zmagala lepota..
Ti z vsakim tvojim komentarjem kažeš, da potrebuješ pomoč. Torej si gledal? Si se že postavil v vrsto za zdravnika? Tako močna želja po komentiranju vsega, kaže na nek deficit. Poišči si pomoč, družbo, pojdi malo ven, na sprehod.
Kaki šok, kakšno presenečenje vse je bilo po scenariju zaigrano. Bolj bi tisti rabili zdravniško pomoč, ki ta šov gledajo. In kot vedno je zmagala lepota..
Ti z vsakim tvojim komentarjem kažeš, da potrebuješ pomoč. Torej si gledal? Si se že postavil v vrsto za zdravnika? Tako močna želja po komentiranju vsega, kaže na nek deficit. Poišči si pomoč, družbo, pojdi malo ven, na sprehod.