Slovenija
136 ogledov

Ko si mrtev si mrtev, nisi več ne bel, ne rdeč, ne rumen ...

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • punca05 13:21 08.maj 2015.

    ko si mrtev greš v nebesa ali pekel!

  • mitjap 14:12 08.maj 2015.

    resno?

  • mph 15:00 08.maj 2015.

    Še nikoli slišali za pregovor, kdor ne pozna zgodovine, je obsojen, da jo bo ponavljal?? NIKOLI in NIKDAR se ne sme pozabit NACIZMA, II. svetovne vojne, domobrancev, kljukasega križa, .. nikoli. In ker se prav v tej smeri nekateri trudijo ...prikaži več srednješolci pa tudi visokošolci dan danes niti ne prepoznajo več Hitlerja na sliki, ne Stalina, nimajo pojma, kaj je bil holokavst, kaj za vraga je Dachau, morda kakšno letovišče.... Za bruhat.

  • mph 15:01 08.maj 2015.

    Nebes in pekla ni. Boga ni. Škratov ni. Dedka mraza ni. Če pa pekel je, je tam 95% klera, kapitalistov, ....

  • Ferluci 20:43 08.maj 2015.

    Seveda so nebesa in pekel. Pekel je služba, nebesa pa dopust. Tudi mistična bitja obstajajo, veliko je politikov, celo škrati se najdejo. Kako da tega ne veš?

  • zdrej 15:27 08.maj 2015.

    Citat: "Moj brat se je poročil s hčerko enega izmed največjih belogardistov, pa sem jo imel skorajda rajši kot njega." Sicer pa, kaj pa je hčerka kriva za fotrova dejanja?

  • patriarh 15:47 08.maj 2015.

    So pa baje bele miške v Ljubljani, v Murglah. Vem za enega po vetru se obračajočega, skorumpiranega in lažnivega nekdanjega komunajzarja, ki jih že cca 20 let vztrajno išče. Se mu je baje od tega že zmešalo..

  • mph 15:53 08.maj 2015.

    Bi rad rekel, da niso ljudje vedeli, ko so zaprisegli zvestovo kljukastemu križu in okupatorju? Morda niso vedeli kaj počnejo, ko so ameriške, britanske, ... pilote izročali v smrt nacistom, med tem, ko jih je ogromno preživelo zahvaljujoč partizanskim bolnišnicam ...prikaži več in so bili žive priče kdo in kaj? Kaj sem pozabil ali kaj nisem razumel?

  • dragec 16:46 08.maj 2015.

    Ebali te vsi iz Murgelj

  • patrijarh 18:04 08.maj 2015.

    A si bil tam al kaj

  • patrijarh 18:06 08.maj 2015.

    Ti že veš.Tebe so že

  • mph 18:26 08.maj 2015.

    Ne, ko si ti zaprisegal na stadionu ali pa tvoji, mene še ni bilo. Starši pa v gozdovih, kjer bi bil tudi jaz, če bi bil odrasel.

  • mph 19:22 08.maj 2015.

    He, he, ... se pravi, da verjameš v mistična bitja, vile, škrate, bogove, ...? :-)

  • Ferluci 20:38 08.maj 2015.

    Pozabljaš komuniste. Vprašanje, kdo je naredil največ gorja.

  • patriarh 21:06 08.maj 2015.

    SMRT FAŠIZMU, SVOBODA NARUDU!

  • dragec 07:19 09.maj 2015.

    SMRT KOLABORACIONISTOM, SVOBODA NARODU

  • nostradamus 18:44 08.maj 2015.

    +++++

  • zdrej 15:36 08.maj 2015.

    Pozabil si na komuniste. lih zadnjič je pogovor nanesel na partizanstvo, domobranstvo in komunizem. saj preprosti ljudje niso vedeli, kaj so domobranci, kaj partizani. Marsikdo je bežal pred nemško vojsko pa je prišel, kamor je prišel. Vsi partizani tudi niso ...prikaži večo bili komunisti. Stari ljudje o tem zelo težko govorijo, kar po svoje pove, kolko sranja je bilo vsepovprek od vseh. Mogoče tudi zato tako strog režim glede govora do časa pred par deset let?!Da ne bi ljudje povedali, kaj se je vse dogajalo še po vojni! No seveda se ve, kdo je pisal zgodovino in vlekel vzvode. Treba se je začeti ukvarjat s sedanjostjo, kot pravi deda. Samo to takoj vzbudi strah pri tistih, ki imajo korist od trenutnega stanja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.