Slovenija
36631 ogledov

Komarji: Stanje postaja nevzdržno, kaj bo naredila občina?

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 12:45 24.avgust 2023.

    Na začetku poletja je tako dobro kazalo. Nikjer ni bilo nobenega komarja, sedaj pa totalna invazija. Noro! Me pa zanima, če se spravijo na to nadlogo z uničevanjem, kako bo to vplivalo spet na ozračje in na nas ljudi.

    • optimist11 13:29 24.avgust 2023.

      Pred 40 leti so v Poreču v kampu obvestili vse , da na določeno uro pospravimo vse v šotore in da se ljudje umaknejo. Nato so preleteli z letalom , izpustili ne vem kateri insekticid. Komarjev več ni bilo, še ...prikaži veče tri dni je kaj padalo iz dreves, jaz pa še stalno živim. Danes dajejo prednost vsaki žuželki pred človekom. Človek je pomemben samo pred volitvami. Žal!

  • Avatar Garancija
    Garancija 16:21 24.avgust 2023.

    Občina bo počakala na zimo,pa je problem rešen

  • Avatar Suli
    Suli 17:44 24.avgust 2023.

    Ne preveč naglas bo VPLIVNICA Tina G. začela zbirat podpise za zaščito ogroženih komarjev, delit strokovne razlage in spet ne bo nič🤔

  • Avatar MK_ANTILEFTIST
    MK_ANTILEFTIST 11:12 24.avgust 2023.

    požgat vse hudiče. pa zasut prekleto vodo

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 15:38 24.avgust 2023.

    Tudi pri nas je bilo še lansko leto nevzdržno. So se pa letos naselili na skedenj na podstrešje netopirji in rečem vam , da komarjev še za vzorec ni več.

    • Avatar mahatma2
      mahatma2 15:39 24.avgust 2023.

      Postavit netopirnice kjer je le mogoče, pa bo problem rešen.

    • Avatar Garancija
      Garancija 16:23 24.avgust 2023.

      Ne vem če netopirji jedo komarje,jih pa sigurno odženejo

    • Toma 18:01 24.avgust 2023.

      Žal se prepozno prikažejo…

  • Toma 18:00 24.avgust 2023.

    Sem si vgradil večji ventilator na podstrešje. Ko temp. zunaj pade pod notranjo ga vklopim in odprem okna. Četudi so komarji zunaj sploh ne gredo noter, ker ne zavohajo izdihanega zraka kajti hiša je pod podtlakom ;-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.