Slovenija /slovenija/crna-kronika
31 ogledov

Kombi zbil sedemletnega otroka

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 12:44 02.februar 2012.

    Tehnični pregled vozila? Samo, da se bo nekaj našlo in da se bo lahko naprtilo krivdo nič hudega slutečemu vozniku? OK recimo da najdejo da zavore niso bile brezhibne. OK potem je deloma tudi voznikova krivda. Ampak ali bo odgovarjala ...prikaži več oseba, ki je bila odgovorna za tega otroka? Starš? Vzgojitelj? To pa ne, a ne?Folk je butast in veliko lažje doume da ga je zbil brezobziren voznik kot pa da je vsak odgovoren zase, za svoje otroke,... da, če je to šolski avtobus, da je nekdo(šola, voznik avtobusa,...) odogovoren za otroka, da varno pride domov oz. bi v normalni državi moral biti. In tako naprej...

  • reider 21:39 03.februar 2012.

    Hja kilometer od mene je na enak način auto zbil srednješolko. Nesrečo svojega sodelavca ki je stekel iz autobusa pred auto pa sem posnel delno celo z kamero. Ko sem ga kakšno leto po nesreči srečal in ga uprašal ,če ...prikaži več želi posnetel,je kratkomalo odvrnil: Me ne zanima nič. Obadva sta pa dobila težje poškodbe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.