Slovenija
14823 ogledov

Bizarna novinarska konferenca Alojza Kovšče

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 13:22 25.avgust 2022.

    Kovsca je prikrit sds akter, trol. Jansi ni blokiral enega zakona. Sarcu in golobu vecino z sds obcinarji in ostalimi oportunisti.

  • rd2dmk2 14:06 25.avgust 2022.

    kaj pa je to takšnega zbrati 5000 podpisov za ekoga ki dela v JU. gre od vrat do vrat kot študent ki prodaja vrečke.. kakih 14 dni bo dest do dvanajst ur na dan zvonil na vratih potem bo pa ...prikaži več lahk spet legek v kot in drnjohal, tako kot do sedaj.

  • jezero 07:36 26.avgust 2022.

    Ali ni on dobil namig že na zadnjih volitvah?

  • Boschtjan Zupanchich 13:30 25.avgust 2022.

    A je že zmanjkalo Slovencev za kandidate ??? Razen, če ni to potomec izseljenih Slovencev na jug, ko jih je Titko tako rad pošiljal z namenom Raznarodovanja našega naroda !!!???!!!

  • Ender3 22:05 25.avgust 2022.

    Predstavljam si, da bodo aktivisti udarili čez njegovo poreklo in tankovsko izobrazbo, kot so to naredili s ministrico Stojmenovo. Pa, še nič od tega ? Morda še ni jasnih navodil od zgoraj...

  • endrug 15:11 26.avgust 2022.

    In javno fehta za podporo strank. Verjetno SDSa. A ne more lobirat?

  • sam1 12:52 30.avgust 2022.

    Najmanj škode bo,če se vrne nazaj menjavati baterije od ur.....

  • leonardo 08:59 26.avgust 2022.

    Hm, no, sem premišljeval( ker sem kar prepričljiv, kadar je treba. Še admin na 24 ur me vedno briše, torej sem pravi), da bi začel zbirati podpise za predsednika. Če je že vsak kekec dober, zakaj naj ne bi bil še jaz?

  • munja 15:08 26.avgust 2022.

    Med vsemi naštetimi ni kandidata, ki bi ga lahlo volil brez pomislekov.

  • lojs 15:44 25.avgust 2022.

    kaj v tej vukojebini še obstaja kot levičarji , komunajzerji al pa janšisti sdsovci ... ti glupi slovenčki so že od nekdaj imeli dve ekipi, ker sicer je dolgčas in vsak bi se jim smejal ... imeli so hokej in ...prikaži več da ne bi bil dolgčas, so imeli dve ekipi, žabarsko olimpijo, lublančane in pa jeseniške fabrčane, železarje ... joj kakšni časi ... ta nostalgičen folk živi še danes in hokej so zamnjal s politiko ... zakaj bi bil dolgčas

    • PaPajapopi 19:15 25.avgust 2022.

      lojs... ti si pa res poden od podna...

    • lojs 19:44 25.avgust 2022.

      hvala za etiketo, seveda, če že drugega nisi sposoben izplunit ... majhen kakec , ampak vseeno boljše kot da si zaprt

  • lojs 14:09 25.avgust 2022.

    mislim , da je eden obolj treznih, "nestrankarskih" tako, tako , kandidatov, ampak lahko bi bil dober kandidat in zelo nevtralen in mnogo bolj resen kot maskota borči ... ja, se strinjam

    • jakec1575 14:23 25.avgust 2022.

      Ah desnica ima samo logarja pa rabijo se enega za razprsene glasove.

    • lojs 14:37 25.avgust 2022.

      dokler boš pisal in vse delal z desno roko, si desničar ... ko boš dokazal, da uporablaš levo roko, ti bom rekel levičar, al pa govno, ki bil bil rad levičar, pa ne zna uporablat leve roke

    • PaPajapopi 19:16 25.avgust 2022.

      lojs...dokazuješ, da si poden !

    • lojs 19:41 25.avgust 2022.

      žal mi je, da se poslužujem take retorike in takega primitivizma, ampak s primitivni na primitiven način, drugače ne gre ... prav čisto vsakega osebka v tej deželi pa res ne morete spravit v lev ali desni predal ... nekateri ...prikaži več so res nadležni s tem etiketam, enostavno niso sposobni drugega kot nabijat s to desnico ... ko gre za levičarje, so vedno tiho, kako je to možno

    • Ender3 22:01 25.avgust 2022.

      lojs👎 zabit si kot, bubreg v loju. Ko ti pride iluminacija pa, celo priznaš svoj primitivizam..Ampak to ni v tvojem slogu, da pametni odneha, nasprotno delaš naprej to, zakar si rekrutiran in plačan.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.