Magazin /magazin/vip
110276 ogledov

Kriminalisti že na sledi zločincem, Popov zvezdnik na tabletah

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 09:27 20.april 2023.

    Sploh ni važno ali je popov zvezdnik ali ni! Človeka ne moreš s svojo zlobo spraviti ob vse na stara leta. Kako naj brez vsega začne znova. Pa ne vi meni, kako je sam kriv in take fore. Nikomur ni ...prikaži več onemogočil življenja na takšen ali podoben način. Vsem pa tako nisi všeč, pa če se še bolj trudiš!

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 13:54 20.april 2023.

      Slišimo samo njegovo plat zgodbe. Ne vem če je čisto nedolžen.

    • Majazmaja 11:39 25.april 2023.

      Anion6anion: kaj se dogaja v glavah ljudi, da nekomu zažgejo dom in tistih, ki to upravičujete? Kakšna zgodba po tvojem mnenju upravičuje požig doma in uničenje vsega, kar je tale gospod uspel ustvariti, imel? Predstavljaj si sebe na njegovem mestu. Lahko?

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 20:25 25.april 2023.

      Jaz ne morem biti niti v sanjah na njehivtm mestu, ker sem uravnovešen . On pa dejansko ni .

  • Ender3 11:53 20.april 2023.

    Pol pa bodi zvezdnik, če te kratkomalo zakurijo. Bo morda Čakarmiš kakšno akcijo speljal sedaj, ko jim vse tako finančno neuspeva..

  • jovic9 11:42 20.april 2023.

    Kakšen naslov,

  • dusan72 05:00 21.april 2023.

    Tudi meni se zdi, da poznamo samo polovico zgodbe. Kapo dol.. poskrbel si za srnjačka, živiš svoje življenje itd... Ni nobene logike, da bi mu kdo hotel kaj slabega. Nekaj drugega je zadaj. Pomanjkanje pozornosti, POP se itok "ujame" za ...prikaži veča vsako "heartbreaking zgodbo"...oziroma jo z veseljem še sami lansirajo... Nisem bil na TV, nisem rešil nobene živali, ostale pustim pri miru in tudi oni mene..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.