Magazin /magazin/vip
74872 ogledov

Kriptomilijonar Damian Merlak pokazal svojo dubajsko graščino

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar care
    care 13:00 05.julij 2023.

    Zato, da je Merlak obogatel je moralo dosti ljudi izgubiti denar. Ponzijeva shema, oziroma čisti nateg.

    • Ender3 13:20 05.julij 2023.

      👍👏👏 itak, da je obogatel na račun drugih.

    • Avatar GeorgeLincolnRockwell
      GeorgeLincolnRockwell 19:26 05.julij 2023.

      Glupa sta

    • Igxigx1 19:41 05.julij 2023.

      Ender, VEDNO se obogati na račun drugih. Je treba nekomu nekaj prodat, drugače ne gre. Magari delo ali znanje. Glede Merlaka: on ni niti izdajal kripta, nekaj malega je verjetno hendlal, predvsem pa je služil s provizijami za trejdanje na ...prikaži več njegovi platfirmi in na koncu s prodajo menjalnice. V bistvu je kar posteno zaslužil svoj dnar. Efen redkih v tej državi, ki so obogateli na pošten način.

  • Soljatar 10:26 05.julij 2023.

    tip je res brezveznik...ima 100 miljonov keša, pol gre pa v najbolj fake in dolgočasno mesto na svetu živet, kjer skoraj ni svobode...ker kmet...se vidi da je instant kripto miljonar...z denarjem res ne moraš kupit klase in okusa...

    • MihaDlncr34 11:19 05.julij 2023.

      Se vidi, da nisi bil dlje kot do Lošinja, ker svoje komentarje daješ na tak način. Boš že preživel, samo zavist te daje. Tipičen Slovenček.

    • Soljatar 11:25 05.julij 2023.

      hahaha, ti boš kar vedel, kje sem bil in kje ne in da je moj komentar posledica zavisti...smešno...

    • Ender3 13:18 05.julij 2023.

      Soljatar👎 pač ne more brez negativnih komentarjev, ker je to edino, kar na Trstenjakovi poznajo..

    • ferdopis59 17:56 05.julij 2023.

      ender3, ali mogoče ti živiš v zanastveni fantastiki (pogje si na TV)? Vsakega, ki se ne strinja s tvojim mišlenje ga pošiljaš na Trstenjakovo. Glede Merljako pa saj nemora pojesti in popiti več, kot potrebuje. Zato, da ima pa prijatelje ...prikaži več pa potrebuje denar. Dokler bo imel denar bo imel prijatelje! Drugače pa pravi dolgčas in nevem kaj je potrebno o nejm govoriti, ker ima svoje življenje.

    • leonardo 08:40 06.julij 2023.

      Solatar: res ne moreš kupiti klase in okusa...dodal bi .... in pameti. Lahko je imel srečo pri hondlanju ampak s svojim razkazovanjem pokaže svoj intelekt. Pa nič fovšije. Zase imam dovolj, čeprav nisem milijonar.

  • lojs 14:43 05.julij 2023.

    zakaj se določeni izpostavljajo javnosti ... pred leti sem se pogovrjal z nekom, ki je vsem mogičim razlagal koliko ima zlata doma ... ja kaj je bilo? oropali so ga , ampak nejmu je bilo to smešno ... zakaj taki ...prikaži več vlagajo toliko v varnost, če pa vsem raztrobijo, kaj imajo in kam gredo ... in ko gredo nekam, jih oropajo ... in potem se še smejejo ... družiš se z ljudmi, ki jim nekaj zaupaš potem te pa pokradejo ... ta je definitivno naseldnji ... glup ko točak prve vrste

  • bi_ba 14:37 05.julij 2023.

    Meni se pa smilli, ker razen veliko denarja nima prav ničesar. Takega bednega in praznega življenja mu pa res ne zavidam. Nikoli ne zamenjam z njim. Nima ljubezni, prijateljev, če je kdo z njim, je samo zaradi denarja. Pravzaprav zelo ...prikaži večo žalostno. To ni srečno življenje, to je beda.

    • slovenc002 19:04 05.julij 2023.

      Se strinjam…in katerakoli bo ze prisla do njega, bo verjetno zaradi karakterja :)

    • Avatar GeorgeLincolnRockwell
      GeorgeLincolnRockwell 19:27 05.julij 2023.

      Človek ima dosti prijateljev iz mladosti, tako, da kvasita bedarije.

    • leonardo 08:42 06.julij 2023.

      George, jaz sem imel prijatelja iz mladosti pa še ta mi je umrl. Prijateljev nimaš dosti, so pa znanci, ki ti običajno v hudih časih ne stojijo ob strani. Tako da....

    • Avatar GeorgeLincolnRockwell
      GeorgeLincolnRockwell 11:32 06.julij 2023.

      Pišete, kot da ga osebno poznate.

  • www 12:27 05.julij 2023.

    sem kar zadovoljen, da takih tipov ni v slo... še bolj bi kvarili vzdušje...

    • Ender3 13:21 05.julij 2023.

      Www malo je ob tem zavisti, mar ne..?

  • Kojak 08:10 06.julij 2023.

    Če fovšija bi gorela :).... DAMJAN UŽIVAJ, pa še kak posnetek objavi, da se bodo slovenceljčki še bolj grizli :)

  • Kmodri 16:34 05.julij 2023.

    Prevarant!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.