Slovenija
28705 ogledov

Znano, koliko nižje so septembrske položnice za elektriko

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:48 19.oktober 2022.

    Ne razumem, cena elektrike naj bi se enormno zvišala, povprečnemu uporabniku pa naj bi se na mesečni ravni znižala za cca 5 eur? Sem mogoče kje zgrešila bistvo?

    • h4ck3r 16:17 19.oktober 2022.

      Tako je če imamo ministra, ki nas namerno zavaja...Niti z besedo ni omenil da se je DDV znižal z 22 na 9,5 in to je edino kar je razlog za nižje zneske...vse ostalo "nabijanje" pa upam, da ni odraz njegove ...prikaži več nesposobnosti in poznavanja problematike.

  • h4ck3r 16:22 19.oktober 2022.

    Hahahahahah kaj že imajo kje seznam najbolj butastih izjav? Regulacija cen je znižala samo ceno pri 2 ponudnikih in še to zelooo majhnemu številu porabnikov. GEN-I je celo podražil s 1.9. samo za informacijo in nekje sem zasledil, da niso ...prikaži več bili edini. Torej kaj bo sedaj z nami, ko smo dobili, če preračunam po starem DDV-ju, višjo položnico? Ojej kakšne bučke tale strelja, izključno DDV je za preostale odjemalce razlog za nižjo položnico in 0 drugega. Upam da to govori, ker mora in ne ker misli.

    • oneh 17:32 19.oktober 2022.

      Bo kar zaradi tega, ker to verjame. Pač kot vsi levaki kateri eno govorijo, drugo delajo in kar neki naredijo. In to tudi sedaj, ko je svoboda in levaki plešejo.

    • h4ck3r 08:38 20.oktober 2022.

      Res ne vem kam smo prišli, včeraj zvečer gledam še odmeve in Han izjavi, "Portugalska in Španija sta oroški državi". In se začnem spraševat na čem je ta človek ali pa so me moje učiteljice geografije celi čas zavajale. Res ...prikaži več katastrofa kakšni ljudje nam krojijo življenje.

    • Naklonsky 13:33 20.oktober 2022.

      Misliš otoški. Res je, sicer pa ni čudno. Kolikor lahko verjamemo medijem, ima Han samo trgovsko (poklicno) šolo. Se pa očitno res razume na gospodarstvo…

    • h4ck3r 13:46 20.oktober 2022.

      Naklonsky...tipkarska napaka...sicer šola ni tako pomembna, če je človek drugače sposoben za delo, ki ga opravlja...me pa kot prvo sedaj skrbi da pri Hanu temu ni tako, kot drugo pa...je še kdo opazil, da je še kot poslanec pred tem ...prikaži več deloval veliko bolj "prisebno" kot pa v zadnjih nekaj javnih nastopih...včeraj je imel poleg zmedenega nastopa, še zelo priprte oči, kar bi sicer lahko pripisali optičnemu učinku zaradi očal, pa vendar kor rečeno, prej tega ni bilo opaziti....

    • Naklonsky 14:07 20.oktober 2022.

      Da, res je - meni se je zdel utrujeno zaspan oziroma popolnoma brez volje in utrujeno zdolgočasen. Poslanstvo takšnega ministra kot javne in strokovne osebnosti v tem primeru ni zadovoljivo!

  • notnasur57 08:12 20.oktober 2022.

    Električna energija v septembru ni niti za stotinko centa cenejša. Znižali so stopnjo DDV-ja in s tem osiromašili proračun, žepi določenih akterjev pa se bodo še naprej nemoteno polnili na račun visokih cen elektrike. Na slabšem bomo predvsem upokojenci, ker ...prikaži več bo še za tistih 5 € letnega dodatka zmanjkalo sredstev. Katastrofa!

  • lojs 18:37 19.oktober 2022.

    največji mešetar z elektriko v tem gnilem slovenistanu postane premier ... plačujemo pa najdražjo elektriko v eu, kako je to mogoče ... JE krško remont, štrom prodan baje že vnaprej, TEŠ pa ustavljen, kaj se dogaja? ... a se bo ...prikaži več folk kdaj zbudil al ne, slovenček butast

    • oneh 19:06 19.oktober 2022.

      Ne govori neumnosti! Perjad je volilo tam 400.000 idiotov. Ostalih 1.600.000 Slovencev pač ni butastih ampak so ujetniki levakov. Se pa pod pokrovom že močno kuha. Ko bo pritisk narasel čez varno mejo in se bomo normalni pridružili levakom ob ...prikaži več plesu bo pa svobodi frčalo perje.

    • lojs 19:10 19.oktober 2022.

      ujetniki, ujetniki, kaj je to? kotel bo eksplodiral, naj se skuhajo, če so butast

  • Kmodri 22:26 19.oktober 2022.

    Začasno naj ukinejo dodatne dajatve na el. energijo!

  • albert 20:02 19.oktober 2022.

    Avtor L.T. od kje ugotovitve, da je septemberska položnica nižja? So vam povedali v vladi? Moja položnica je enaka prejšnji in gre za manipulativni članek.

  • Avatar pantani
    pantani 10:13 21.oktober 2022.

    Ne vem zakaj še nisem dobil položnice za elektriko,ponavadi jo dobim 13. v mesecu?!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.