Zdravje
29368 ogledov

"Kupil sem potrdilo, cepivo je vbrizgala v prazno"

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bobubob 13:51 28.november 2021.

    Navaditi se bo treba na novo realnost oz. normalnost, pravijo. Laž je resnica, bolezen je zdravje, krivica je pravica, norost je normalnost....plandemija je le orodje za demontažo tistih vezi, ki so nekdaj HomoSapiensu pomagale v razvoju in prevladi nad ostalimi. ...prikaži več Prihajajoči internet teles pa je uvod v Matrico. ZF? Še pred tremi leti je bil vstop v banko z masko strogo prepovedan, danes je strogo zahtevan. ITD.

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 13:06 28.november 2021.

    predrago potrdilo,bo treba še malo počakat da se poceni

    • Slavko Krizman 14:26 28.november 2021.

      drugo leto ga itek neboš več rabil

    • Avatar jate
      jate 14:31 28.november 2021.

      SEVEDA GA BOMO RABILI,TISTIM KI POTEČE POTRDILO O PREBOLEVNOSTI MAJA ,GA BOMO RABILI

    • Slavko Krizman 15:54 28.november 2021.

      nehi kričat .... in ne ga nebomo več rabli ker bo tega sranja drugo leto konec

    • Avatar jate
      jate 16:10 28.november 2021.

      ne kričim,sem pozabila stisnit tipko...ti pa takoj pomisliš na slabo jejhata jejhata ;-))

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 17:12 28.november 2021.

      Slavko..jate piše tudi za naglušne ha ha ha

    • Avatar jate
      jate 17:31 28.november 2021.

      krucefix,ta je pa dobra HAHAHA,ups sori naglas sem se smejala...

  • simon30 14:55 28.november 2021.

    Novinarju ne bi bilo treba kupce potrdil iskati na Hrvaškem, pri nas jih je tudi veliko.

  • vzev 18:01 28.november 2021.

    Pa saj če gledaš drugače, potrdilo o cepljenju, je samo ena dražja vstopnica, da lahko prideš kamor hočeš. Nima pa to nobenega vpliva na epidemijo. Ker cepljeni še vedno prenašajo virus, kar pomeni, če kupiš potrdilo o cepljenju, ni razlike. ...prikaži več Drugače pa sam nebi kupoval tega potrdila, ker ne mislim biti navzkriž z zakonom. Pač grem tja kjer PCT-ja ne potrebujem.

  • rd2dmk2 13:16 28.november 2021.

    poslušajte v novinarji.. in zakaj ne bi smel kupiti potrdilo ? no zakaj ? pol leta nazaj se nihče ni ukvarjal in svaril vse ljudi , ki so odhajali na cepilni turizem. se spomnite San Marina ? ne ker cam ...prikaži več je cepivo scvrlo možgane. ja 50€ ste dali pa ste se cepili preko vseh vrst. ja takrat je blo OK? ee zdej je pa problem.. cepljeni s sputnikom pa ne velja cepljenje nič in ni potrdila... samo ti ljudje so dejansko cepljeni, ne pa kot mnogi na SŽ, službe imajo, diplome pa ponarejene.

  • kapibara 19:20 28.november 2021.

    Dohtarji in ta bližnji si ga NE kupujejo.. po načelu: jast tebi, ti meni / Roka roko umije

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 17:31 28.november 2021.

    Kdaj boste začeli pa sestevat mlade športnike, estradnike in igralce, ki v najlepših letih po ceplenju med tekmo, nastopom, predstavo padejo dol mrtvi? Lepo bi bilo, če bi bili tudi do njih spoštljivo in kaj napisali.

    • mph2 17:58 28.november 2021.

      Ma ne bluzi v tri dni. 2.5 milijarde ljudi cepljenih, bi morali v stotinah milijonov obležat kar po cestah. Poznam ogromno cepljenih, pa noben razen blage vročine, bolečine, ... nič. Še vsi živi. vključno obe noni blizu 90 let. Da ...prikaži več pa športniki umirajo na igriščih pa išči v drugi smeri, vsi vemo v kateri. Ste res posebna kategorija bolnikov antivaxxerji.

  • Lumpi 16:32 28.november 2021.

    Dragi rd2dmk2! Ne reče se zakaj ne bi smel kupiti potrdilo, temveč potrdila in ne svaril vse, temveč vseh. Kaj, ko bi se prej naučil materinščine! Mogoče bi potem tudi pisal manj neumnosti.

    • Avatar jate
      jate 21:43 28.november 2021.

      Res si lump.

    • rd2dmk2 09:14 29.november 2021.

      lumpi, hvala za pojasnilo, nič ne zamerim, včasih mi kaj uide, ker šola je daleč in če se moraš s sprevodnikom trgovcem, poštarjem, pa še skom pogovarjat v neslovenskem jeziku, da ne omenjam vse turiste, s katerimi je več pogovora ...prikaži veča kot z domačini, potem počasi ne veš kaj je prav. je pa tako, meni misel pride in potem zmanjka prostora in grem popravljat, potem pa zmanjka slovnice, a bo šlo ? sicer pa lahko vse tebi pošljem v lekturo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.