ne,ima pa za helikopter...
Tip nima več za burek. Sedaj ga bodo spremljale zgolj poškodbe. In kaj bi oni s takšnim počeli.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
ne,ima pa za helikopter...
Tip nima več za burek. Sedaj ga bodo spremljale zgolj poškodbe. In kaj bi oni s takšnim počeli.