Slovenija
22 ogledov

"Lastniki hiš bi plačevali med 300 in 600 evri"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wester62 18:11 04.februar 2014.

    izgleda da smo najbogatejša država v evropi in imamo največje plače. smo pač država brez revščine in nimamo nezaposlenosti,zato lahko komot mi plačujemo tako visoko ceno za ta bebasti zakon. to je še eno ropanje državljanov,ki terja upor. te lopovske ...prikaži več prasce moramo neomejeno futrati z denarjem,da lahko delajo bankete za 150 tisoč evrov.

  • Avatar čavez
    čavez 17:03 04.februar 2014.

    Prvi ko bo prišel poberat naumne energetske deževne in ne vem kaj še ga bom nataknu na vile.

  • dragec 18:52 04.februar 2014.

    davek na davek

  • marko 19:39 04.februar 2014.

    Sram me je da živim v tej državi,včesih sem bil ponosen na slo danes me je sram.same davke tam kamor bi morale pobirat pa ga ne,tajkuni naj vrnejo denar in naj uvedejo davčne blagajne da povrnejo slo zaupanje....

  • ac-dc 16:49 04.februar 2014.

    Energetski zakon, nepremičninski zakon...višji DDV, podražitev vinjet, davek na dež..... ta pingvinistična vlada ima res neskončno domišljijo za molst denar od ljudi.

  • privat 21:34 04.februar 2014.

    kdo pa bo hranil te voluharje...še davek na ledvice bomo plačevali...Mat kaj ni bil Hitler bolji ??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.