Še dobro, da je bilo to pod prejšnjo vlado. Sedaj bo vse drugače. Garancijo nam bodo dali Matoz, Kangler in Predalič. Sami poštenjaki na kupu..
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Še dobro, da je bilo to pod prejšnjo vlado. Sedaj bo vse drugače. Garancijo nam bodo dali Matoz, Kangler in Predalič. Sami poštenjaki na kupu..