Zdravje
4723 ogledov

"Zdravimo tudi mlajše od 30 let, nekateri so na intenzivi"

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • molka 12:20 30.avgust 2021.

    ne verjamem nič vec tem lazem

    • MK 19:29 30.avgust 2021.

      pejt lizat kljuke na infekcijo pa podpiš izjavo, da tebe pa ne rabijo zdravit. sem takoj za. pa še zanič gene boš odnesel s tega sveta #darwin

    • Kirka 15:06 31.avgust 2021.

      MK, vidim, da si zelo jezen, ker si se dal nategniti in si se cepil. Sicer pa greš sedaj lahko ti lizat kljuke na infekcijsko, saj boš ostal zdrav ( če se ne boš okužil) oz. boš lažje preboleval covid ...prikaži več (če ne boš umrl). Tudi tvoji IQ geni niso najboljši. Aja, tudi necepljeni plačujemo ZZ, tako da nam neki MK pač ne bo prepovedal zdravljenja katerekoli bolezni, tudi covida, če bo treba. Je biga, takšno je življenje. Polno krivic!

    • MK 14:00 01.september 2021.

      Nisem jezen, u bistvu me boli đžoko za vas. Jaz lepo potujem, zdravstvenih težav nimam, svet je lep. https://siol.net/novice/slovenija/infektolog-vsi-na-kisiku-so-necepljeni-560302 VSI NA KISIKU SO NECEPLJENI. Uživaj tudi ti. Ko zboliš se pa spomni name (u psda meu je prov).

  • Avatar _lolekbolek
    _lolekbolek 12:48 30.avgust 2021.

    "Opažajo, da imajo cepljeni, ki so hospitalizirani, večinoma druge osnovne bolezni, prav tako pa tudi, da je od cepljenja minilo nekaj časa." ... Za promocijo cepiv, se uporablja vsak izgovor, da ni problem v cepivih. Ko pa nekdo umre zaradi ...prikaži več osnovnih (pridruženih) boleznih in je takrat bil okužen s korono, takrat je pa samo korona vzrok smrti in je treba sejat strah. Sram vas je lahko, da ste se prodali za dodatke!

    • krucefiks 13:12 30.avgust 2021.

      zato je pa treba reči NE

    • rd2dmk2 17:57 30.avgust 2021.

      točno tako. za cepljene znajo povedat da imajo pridružene bolezni, z anecepljene e ti pa pa umirajo čist samo od c-19. žal mi je za vse umrle, ampak,, verjetno ne bi našli niti enega od 4400 in še neki, ki ...prikaži veči bi umrl čist sam od c-19. dejte mi neki povedati, zaradi česa umrete, ko zbolite za aidsom ? od aidsa ? a res ?

    • MK 19:30 30.avgust 2021.

      super je hodit po pogrebih ljudi, ki so to pisali pred tabo. A lahko name še prepišeš tvojo nepremičnino? Sej itak veš, da ne boš umrl. Men bo pa prav pršla za prodat.

    • rd2dmk2 22:38 30.avgust 2021.

      če sem nesmrten, kaj ti bo moja nepremičnina, MK ? rajši ti meni kar zdej dej vse tvoje prihranke, da se slučajno ne izgubijo na kakšnem skritem bančnem računi v kakšni oazi.. veš nesmrtnost .. a veš kolk rund me še čaka za častit.

    • MK 14:06 01.september 2021.

      kaj? kr neki... tole ti ni uspelo.

    • MK 14:09 01.september 2021.

      pridružene bolezni so tudi "visok krvni tlak", bronhitis, srčne težave in zakaj bi morali ljudje za to umreti? verjetno si želijo živeti. Sicer pa je ta navedba veljala za prejšnje različice, pri Delti umirajo ljudje brez pridruženih bolezni, veliko mlajših ...prikaži več (v avgustu je bil pogreb dveh 30 letnikov brez pridruženih bolezni, ki sta za seboj pustila zelo majhne otroke in zaročenki). https://siol.net/novice/slovenija/infektolog-vsi-na-kisiku-so-necepljeni-560302

    • MK 14:09 01.september 2021.

      https://siol.net/trendi/svet-znanih/za-posledicami-covid-19-umrl-glasbenik-ki-je-zavracal-cepljenje-560146?utm_source=projectagora&utm_medium=contentdiscovery

    • MK 14:10 01.september 2021.

      40 let ni ravno starost za umret.

  • sam1 12:57 30.avgust 2021.

    Če bi bilo vsaj 10% resnice v tej torturi,bi bila migrantska pot posuta strupli,pa lahko poveste,koliko mrtvih migrantov ,kjer je bil vzrok Covid,ste uspeli prešteti......

    • MK 19:28 30.avgust 2021.

      ker ti pa veš koliko trupel vmes vržejo v morje?

    • Kirka 15:13 31.avgust 2021.

      MK, ker ti pa veš!

    • MK 13:43 01.september 2021.

      Sigurno jih noben ne nese s sabo.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 14:21 30.avgust 2021.

    "Vemo, da cepivo ne ščiti sto odstotno proti težki obliki bolezni, a razlika je vseeno velika v korist cepljenih". Dajte nehat nakladat, prosim vas.Cepivo sploh ne ščiti, kar dokazujejo vsa poročila iz dežel, kjer so praktično vsi že cepljeni, bolnišnice ...prikaži več pa se polnijo hitreje kot tam, kjer nihče ni cepljen...Zakaj ne objavite uradnih podatkov iz republike Kongo, kjer je umrlo manj kot dvesto ljudi za posledicami Covida in jih je v državi več kot 180 milijonov... Njihova precepljenost pa je 0,1%

    • MK 19:28 30.avgust 2021.

      butl. V Kongu tudi ni noben umrl od trka z električnim avtomobilom pa to ne pomeni da na svetu ni elektrike.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 20:51 30.avgust 2021.

      V Kinšasi je približno 4x več ljudi kot v celotni Sloveniji in se tam vozi tudi precej več ljudi "na struju"...da boš lažje razumel...

    • Kirka 15:15 31.avgust 2021.

      MK ve tudi, da v Kongu sploh ne vedo, kaj je elektrika.

  • MK 19:32 30.avgust 2021.

    komi čakam da pocrka čim več anticepilcev. darwin je pač imel prav. pa še vaša stanovanja bomo pokupil za male pare. pa na zdravje!

    • rd2dmk2 23:23 30.avgust 2021.

      mk, hm kako pa pa boš kupil stanovanja od mrtvih ? boš šel za nami na oni svet ? in jest jih nebi niti hotel, že zdaj mam take probleme s tem , ki ga imam, da ti ga rade ...prikaži več volje prodam če ga kupiš. takrat pa, ko boš imel tolk stanovanj, a boš imel cajt jih vse sam pomest, a boš jih prepustil pajkom. pa a veš kakšen dolgcajt bo, ko se ne boš imel s kom pričkat. vsak , ki ga boš srečal, bo edino govoril, se gremo cepit? ja, ja , ja..

    • MK 14:02 01.september 2021.

      Ja lej, če bodo pomrle vse družine bom pač kupil od občin. Pa prodajal ta črnim ko pridejo. Al pa državi, če bo ona kupovala za črne. Vi samo gasa. Ne se ozirat name :)

    • rd2dmk2 15:58 01.september 2021.

      mk. matr si naiven, se vidi da si se cepil... teb bo župan prodal nepremičnino ( po tvoje občina ) o sveta preproščina.. dej pejd se rajš še enkrat cepit, mogoče boš dobil en celico amebe, da bo zlezla v ...prikaži več vakum na tvojem podstrešju.. a veš daje bog najprej sebi brado ustvaril. dane boš pozabil zoran ma dva ki bosata zmeri pred tabo , sigorno bosta jurček in damjanček vse dobila, ti pa sam dolg nos..pa stranske učinke.

    • MK 15:16 02.september 2021.

      kdo govori za LJ? Ampak ja, če ni dediča občina razpolaga z nepremičnino. Lahko jo da v upravljanje stanovanjskem skladu, lahko jo proda ali pa da kakšnemu neprofitnemu zavodu. Kar nekaj takšnih nepremičnin poznam, ki so jih dobili za stanovanjske ...prikaži več skupnosti za hendikepirane osebe. Če bo tega veliko bodo pa prodajali.

    • MK 15:16 02.september 2021.

      Drugače pa komaj čakam 3. odmerek. Imel sem lepo poletje, potoval sem po Sredozemlju, službena pot v ZDA, zdaj grem ponovno na službeno pot, podaljšano za par dni dopusta v Grčijo in povsod moje EU digitalno potrdilo deluje in vse je v redu.

  • sedem 14:12 30.avgust 2021.

    Tole gre že čez vse mere zdrave pameti. Cepila sem se zato, da se mi ni treba testirati.... Torej tole s cepljenjem je nekredibilno farbanje. Ne bom se več cepila, pa naj se zmišljujejo vsak teden drugače. Potem se čudijo, ...prikaži več da jim strokovnjakom ne verjame več skoraj nihče...?!

    • MK 19:31 30.avgust 2021.

      Cepila si se da se zaščitiš in da zaščitiš druge. V manjši meri pa lahko prenašaš virus in tudi zboliš lahko UMRLA PA NE BOŠ, če nisi ravno v 5% ljudi, ki jim cepivo ne prime. Le pogum!

    • rd2dmk2 23:32 30.avgust 2021.

      Mk, ti pa znaš delat z ljudmi, res uliješ poguma osebi, ki se cepi sam zato, ker se boji palčke , ne pa igle.. in zdej ji bo vrtal sveder , sem al nisem, sem al nisem med 5 odstotki da umrem.

    • MK 14:04 01.september 2021.

      jebovas palčka. če vam je 10 sekund neprijetnosti najhujša stvar v lajfu ste pa res bogi. Kaj pa porodnice ki 10 ur pritiskajo ob rojstvu, kaj pa ljudje, ki so 4 ure 3x na teden na dializi, kaj pa ljudje, ...prikaži več ki 10 let ne vstanejo iz postelje. Vam je pa problem palčka..... đžizs, a ušes si tudi ne pucate. zato pa nas črni prehitevajo na vseh straneh, njim ni problem nič. niso usrane razvajene riti

    • MK 14:05 01.september 2021.

      Vlil sem ji pogum, da je naredila vse kar lahko naredi za svoje zdravje. In za to ji čestitam.

  • Stane Adamič 12:58 30.avgust 2021.

    Zboliš, brez problema si dohtarjem daš odpret trebuh in to v anesteziji, da dohtar čara po tebi kar misli, da je prav, zaupaš mu. Tukaj pa so ti RTV ter leve politične stranke v boju zoper vlado vcepile v mozak, ...prikaži več da je cepljenje škodljivo in ti taistim dohtarjem ne verjameš več. Torej tisti kateri ste necepljeni zamislite se malo.

    • krucefiks 13:15 30.avgust 2021.

      Moje telo ,moja odločitev,kaj pa tebi ni jasno pa ne vem.Preizkušali na meni novih cepiv ne bodo,čisto preprosto.Obstajajo zdravila za covid in jaz bom odločil ali se cepim ali pa se zdravim z zdravili,ali pa z ničemer

    • Mehtilda 13:52 30.avgust 2021.

      Stane, to je popoln nonsensa. Vsi mediji v eno že od začetka trobijo, pojdite se cepit in se hranijo s to korono. Kdaj ste slišali ali brali kakršenkoli dvom v cepljenje? Kar se pa tiče vlade, pa drugo kot za ...prikaži več kritizirati ni. A smo na Madžarskem ali v Poljski, da se to ne sme? Njihov način komunikacije z vsemi, ki se ne strinjajo z njimi, njihove grožnje, butasti ukrepi, ki jih epidemiologi niso predlagali ( maske na prostem, kazni zaradi rogljičkev, prekrijmo s celofanom štunfe in

    • Mehtilda 13:54 30.avgust 2021.

      Palični mešalnik,v Mercatorju, na drugi strani pa Ikea in Rutar odprt. Vse to so razlogi, zakaj ljudje vladi ne zaupajo in zakaj jih je treba kritizirati. Sicer pa odločitev za cepljenje ni politična, v moji družbi smo vsi Anti-SDS-ovci in ...prikaži večn skoraj vsi cepljeni

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 14:25 30.avgust 2021.

      Stane....to, da ti je propadla oštarija in kasneje še trgovina in da si ti žena poriva z drugimi ni kriva politična usmeritev ampak ti sam...ker si zarukan egoističen bedak...ženo vpraš, če se ni že odselila..Te poznam od takrat, ko so ...prikaži več te mulci pretepli...upravičeno..

    • krucefiks 15:08 30.avgust 2021.

      lluckyss ,ha ha ha,ne bit tako grob

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 18:12 30.avgust 2021.

      Krucefiks...poznam človeka osebno...tip je star 68 let in bi bil sedaj rad član Janševe hitlerjufend zato, ker je zajebal življenje, ker je bi preprosto idiot...In to je poanta večine SDSssovcev..

    • krucefiks 19:24 30.avgust 2021.

      OK,saj sem si mislil da je tako nekako

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 20:59 30.avgust 2021.

      Se opravičujem ...sem hotel napisati "Hitlerjugend", pa sem napisal "hitlerjufend"...bi pa moral hitler" prfuknjen bend " ali nekaj podobnega... banda butasta, kandidati za nove jame in rove..

    • krucefiks 21:03 30.avgust 2021.

      ha ha ha

  • Stane Adamič 12:40 30.avgust 2021.

    Največja krivca za necepljenost pa sta POP TV in RTV ter leve politične stranke. Vse samo za rušenje vlade pa čeprav na plečih bolnih ljudi.

    • Ender3 14:15 30.avgust 2021.

      Stane A. izražaš frustracije in svojo politično mantro, ki nima veze z kovid krizo. Ta vlada nam povzroča največjo škodo, ki pa jo ti negiraš. Za to pa, nImaš objektivnega argumenta.!!

    • antitrust 16:44 30.avgust 2021.

      Največji krivec za necepljenje je 0,15% smrtnost.....

    • MK 19:31 30.avgust 2021.

      Nima to veze s SDS. Butli bi to delal četudi bi jim ŠAREC vladal. Razlika je le v tem, da ŠAREC še ne bi zrihtal cepiva, ker bi še vedno skakal v bazen poln vakuma.

    • Dusan12 12:19 31.avgust 2021.

      Ender, Ender, ti je obrisala nosek zagorela Tanja, ali ti pa ga je Nemec vtaknil tja pod križ, že navsezgodaj

    • Kirka 15:19 31.avgust 2021.

      Seveda ima vezo s SDS - pogoj za članstvo je, da si butelj. Janez jim je zrihtal cepivo, sam pa skače v bazen poln €.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.