Sploh komu kdaj izplačajo odškodnino? Meni so odpovedali let iz Italije v Španijo - EU prevoznik. Sklicujejo se na višjo silo - vreme. V tem času je poletelo 50 letal brez težav. Štirje od teh tudi na isti relaciji, drugi prevoznik.
Turkish a. je bil nekoč najboljši svetovni prevoznik. Potem mu je šlo zaradi želje po dobičku, močno navzdol. Sedaj potnike redno prebukirajo. Mene so dali na standby, potem so me spustili na letalo, prtljage pa ne. Ker sem letel iz… ...prikaži več Istanbula v Afriko, prtljaga ni prišla za mano, jaz pa iz letala direkt v džip in Saharo za en teden. V isti obleki cel teden, v vaseh ni trgovin, edino v prenočiščih sem lahko nažajfal gate in jih za silo opral. Katastrofa, beda od Turkisha. Odškodnina? Nisem hotel.
Sploh komu kdaj izplačajo odškodnino? Meni so odpovedali let iz Italije v Španijo - EU prevoznik. Sklicujejo se na višjo silo - vreme. V tem času je poletelo 50 letal brez težav. Štirje od teh tudi na isti relaciji, drugi prevoznik.
Pa saj ni v Sloveniji nič drugače...tudi povezave z vlakom so katastrofa !
Pač manj potuješ. Pa bodo do tistih, ki sploh še uporabljajo njihov servis, bolj uslužni.
Ko to voli nek izvoli!
Saj vse res, kar pravi potnik pa vseeno, Marco Polo je iz Benetk v sedanji Peking potoval tri leta, brez odškodnin.
sam počas gospoda....sam počas...
Turkish a. je bil nekoč najboljši svetovni prevoznik. Potem mu je šlo zaradi želje po dobičku, močno navzdol. Sedaj potnike redno prebukirajo. Mene so dali na standby, potem so me spustili na letalo, prtljage pa ne. Ker sem letel iz… ...prikaži več Istanbula v Afriko, prtljaga ni prišla za mano, jaz pa iz letala direkt v džip in Saharo za en teden. V isti obleki cel teden, v vaseh ni trgovin, edino v prenočiščih sem lahko nažajfal gate in jih za silo opral. Katastrofa, beda od Turkisha. Odškodnina? Nisem hotel.