Ampak ti si čez noč popolnoma normalen človek postal... .Kot bi nas ozaveščal kakšen Dr.Znanosti in ne dobri stari,dolga desetletja v pokoju udbovski pedofil.
Kako ste naivni,,,,,
To je bila le vaja kako brezpilotno letalo - dron trešći v stolpnico in kako hitro se odzovejo ustrezne službe, A vi ste nasedli ko stara mačka na mačje stranišče
Ampak ti si čez noč popolnoma normalen človek postal... .Kot bi nas ozaveščal kakšen Dr.Znanosti in ne dobri stari,dolga desetletja v pokoju udbovski pedofil.
Kako ste naivni,,,,, To je bila le vaja kako brezpilotno letalo - dron trešći v stolpnico in kako hitro se odzovejo ustrezne službe, A vi ste nasedli ko stara mačka na mačje stranišče