Magazin /magazin/film-glasba-tv
27434 ogledov

Ljubezen po domače: Tako Jaka danes gleda na izjave, nad katerimi so se zgražali gledalci

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kladu 08:13 27.marec 2019.

    SPLOH PA NI ČUDNO DA JE TAK BEBEC ŠE SAM,KAKO SE PA OBNAŠA....JA NORA MORE BIT ŽENSKA DA SE ZBUDI POLEG TAKEGA TELEBANA.KAR SAM NAJ DRGNE PLEH GOVEDAR....PUNCE PEJTE VEN,FANTOV JE NA PRETEK PA TAKIH DA JIM TA KMET NE SEŽE DO KOLEN,,,

    • mizimazi 09:42 27.marec 2019.

      govedo te je povrglo...

    • fiston 16:33 27.marec 2019.

      Saj niso prišle zato da bi našle fanta vsaj večina, ampak zaradi šova. Po A.H.F. bodo potem vse znane Slovenke. No ona Bosanka ko tank mogoče res išče, težko se kdo na tak tank spravi. Pa tudi ti vprašanje koliko ...prikaži več iščejo žensko, nekaj jih v šovu sigurno zaradi reklame. Ona dva šminkerska smrkavca sigurno.

    • leonardo 07:02 28.marec 2019.

      Mizimazi po tvojem komentarju se vidi kdo je tebe povrgel!

    • mizimazi 07:17 28.marec 2019.

      @leonardo....sisaj mi ga....

  • Polhar 15:16 27.marec 2019.

    Ne skrbi me top, da je nekdo izjavil kaj takega, bolj me to, da toliko ljudi gleda te neumnosti.

  • Avatar ovca
    ovca 08:42 27.marec 2019.

    Oddaje ne gledam, sem si pa ogledala ta posnetek. Kaj je meni padlo v oči? To, da poba ne spoštuje žensk.

  • Janez_53 17:21 27.marec 2019.

    Popoln prostak! Ne razumem, da lahko ženska izbere takšnega človeka!

    • Snežinko 06:58 28.marec 2019.

      Janez, če je tvoja "normalna" še ne pomeni, da so vse. Idioti in prostaki(nje) obstajajo na obeh straneh...

  • Avatar Ylgorminna
    Ylgorminna 23:40 27.marec 2019.

    Želite najti žensko za eno noč? Dobrodošli v == >> www.3xDate.top

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.