Popotnik
18386 ogledov

Reportaža: To je naredila stranka v baru namesto napitnine

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Danny_Schaefer 13:57 11.julij 2021.

    Google plačuje dobro plačo od doma od 4500 do 6000 dolarjev na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ..... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • lada 12:41 11.julij 2021.

    zokl - spokl, kje maš naše ukradene gnarje, prokleta qurba sara ofce !

  • rd2dmk2 15:33 11.julij 2021.

    tile gostinci naj nehajo stokat. če nimajo gostov pa naj malo pogledajo okoli.. vsi kotički ob gozdovih so polni avtodomarjev, ki izkoriščajo naše gostoljubje da zastonj kampirajo. ne plačajo turistične takse, ne prenočišča, namesto da gredo v lokal imajo vse ...prikaži več sabo v avtodomu in prikolici, samo smeti nam pustijo. in gostinci, čakajo pred praznimi lokali in kampi, denar pa bo Janša prnesu. jest bi nič jim ne dal, ker tolk turistov krade tole državo, pa nikomur nič mar.

    • krucefiks 16:02 11.julij 2021.

      isto ti počneš na hrvaški ha ha ha,zakaj bi pa hodil v lokal če se treba testirat pa cepit ,malo sutra

    • rd2dmk2 14:59 12.julij 2021.

      krucefiks, dobro si ugotovil da se je treba cepit in testirat.. torej jest ne morem it na hrvaško. kako naj torej po tvojem bom potem enak, čehom, slovakom, poljakom, belgicem francozom , portugalcem, špancem in še kakšnemu predstavniku cenjene europe, ...prikaži več če lepo preživljam svoje dni v ljubljeni domovini .

    • krucefiks 15:30 12.julij 2021.

      doma bodi,če je epidemija ,kaj maš za hodit kam,jaz sem proti tej plandemiji pa sem skozi doma ampak me vsi vprek ovce napadate kako sem kriv da prenašam virus,sami pa hodite cel cajt prav vsepovsod.Naravnost smešni ste nekateri .Vavčerja nisem ...prikaži več in ga tudi ne bom koristil imam celo dokaz da ne hodim po dopustih ,kar se za večino vas to ne more reči

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.