Slovenija
12492 ogledov

Ljubljana: Za špricer je dala osem evrov

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miho 09:11 06.september 2024.

    Gostilne so vedno bile luksuz.

  • tlacan 08:55 06.september 2024.

    Če so morali ob morju dovoliti prost dostop do obale in obalnega pasu, naj tudi v LJ spoštujejo zakone ter omogočijo prost dostop do obrežja in rek. Luksuz pa si ponudniki lahko zaračunajo kolikor hočejo saj veljajo pravila ponudbe in povpraševanja.

    • kapibara1 09:18 06.september 2024.

      Pri Laguni, par metrov stran, imaš prost dostop do obrežja Save. Kopališče je ograjeno območje, teh par metrov od Save..

    • tlacan 10:31 06.september 2024.

      Tako je bila skoraj cela morska obala zagrajena. Potem so se nekateri zganili in dosegli spoštovanje zakonov. Hoteli so svoje plaže, ki so bile v 20m pasu, morali odpreti vsem v brezplačno uporabo. Vse ostalo lahko zaprejo in zaračunavajo kakor želijo.

    • Enzgg4 11:16 06.september 2024.

      Kapi, Sava je dolga, dolžina njenega obrežja pa 2x tolikšna. Da bi dal 50e za to, da se grem namakat v vodo, ki niti ni vevemkako čista? Hvala, lahko to počnem tudi zastonj, če bi želel.

  • Enzgg4 09:20 06.september 2024.

    A jih je kdo silil, da so plačevali te oderuške cene? V bistvu so še dokaj poceni dobili lekcijo, da predno kar koli naročiš, vedno preveriš ceno, ker se na zdravo pamet pri določanju cen ne moreš zanašati.

  • h4ck3r 09:21 06.september 2024.

    Za 8€ dobim najmanj 5 litrov špricarja z Radensko kot je tukaj in definitivno bolj kvalitetnim vinom kot sta ali Malvazija ali Janževec. Sicer pa, zakaj pa se ne pogleda prej cen? To sam namreč vedno najprej naredim in se ...prikaži več je že zgodilo da smo tudi odšli drugam, seveda na presenečenje natakarja, ki sem mu tudi lepo razložil zakaj.

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 09:13 06.september 2024.

    Ne vem kaj jamrate, za vas je diskont pa si kupite karton vina za 2 evrića...

  • Soljatar 10:21 06.september 2024.

    naslednjič si prinesite svoje vino v lokal pa je...

  • Avatar NickMason
    NickMason 09:53 06.september 2024.

    Kamorkoli grem,pogledam cenik in se odločim,v tem primeru bi odkorakal za vedno,zdaj vsaj vem da mi tja ni treba it.

  • jurij2 10:13 06.september 2024.

    Sem proti oderuskim cenam .narocis si spricar z renskim rizlingom letnik 2006.pa bo spricar 30 evrov.samo vino buteljka je 180 evrov.ce. se ze gremo.

    • Enzgg4 11:11 06.september 2024.

      Vem, samo to so cene za estradnike, ne za normalen folk. Jaz imam dovolj v žepu, da se ga do nezavesti nacedim s špricerji po 30e, ampak tega ne bi naredil iz principa, ker dam s tem unim budalam vedeti, ...prikaži več da sem opica, ki me lahko gulijo po mili volji. Njihov bankomat. No, to pač nisem.

  • Soljatar 10:17 06.september 2024.

    sumljivci, ki imajo gostinske lokale so v večini itak lopovi, oderuhi, utajevalci davkov in kriminalci, tko da nategovanje ljudi je pač njihov modus operandi in to že od nekdaj...nič novega...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.