Slovenija
10792 ogledov

Ljudi že leta in leta moti smrad. Ne boste verjeli, kaj so storili na inšpektoratu ...

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Suli
    Suli 11:21 09.junij 2024.

    Dokler ima nekdo na inšpektoratu "korist" se ne bo premaknilo. Seveda plačo pa vseeno prejemajo čeprav zavestno opuščajo zakonsko določena pooblastila.🤔

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:10 09.junij 2024.

      Sem nekaj časa nazaj poslal inšpektoratu za infra prenosna peč,ki je imela zaščitno mrežico zgolj nataknjeno,v primeru da se prevrne ni imela avtomatskega izklopa in infra v notranjosti alu papir in ne aluminij,ko sem prižgal je pa varovalko vrglo,kdor ima ...prikaži več majhne otroke je zadeva zelo zelo nevarna,no v odgovor sem dobil,ker je to Belgijska bla bla to odobrila je ok.Niti preverili niso,tako da v Sloveniji ne more biti kdaj bolje

  • Avatar NickMason
    NickMason 10:19 09.junij 2024.

    Farma prašičev IHAN v Kočevju ,smrdi njihov gnoj ,ki ga trosijo po celi občini in še dlje že 40 let,nihče nič ukrenil čisto nič,tako bo tudi tu,še v zemlji se ne predela že novega trosijo.

  • Avatar Leon
    Leon 12:57 09.junij 2024.

    Misliš vsi državljani kupite traktorje in bodi kmetavzerji ker vam oblast nič ne more ?

  • Stampedo 07:18 10.junij 2024.

    Tiha stavka državnih organov od policije, sodnije, ... do inšpektorjev ostaja novinarjem še vedno neodkrita!

  • slavauk22 12:26 09.junij 2024.

    tožit kmete ki ne upoštevajo naturo 2000 pa volk sit koza cela!........lahko je protestirat z novimi traktorji če prispevamo za njihove subvence ! da bi zaščitili naravo pa jim malo mar glavno da imajo oni vsako leto nove traktroje ki ...prikaži več jih mi subvenconiramo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.