Slovenija
13552 ogledov

Ljudmila Novak: Marija Terezija bi udarila po mizi in naredila red

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 09:49 19.oktober 2017.

    Glede Nove24 (pa ne samo) je čisto jasno, da gre za osebno Gargamelovo trobilo. Pa ne samo to, jih ima še nekaj, ampak to je pa tako izrecno profilirano, da bi lahko imelo naziv Gargamel24.

  • leonardo 08:03 19.oktober 2017.

    Sicer Ljudmila ni moja kandidatka, se mi pa zdi, da dobiva premalo všečkov. Všeč mi je njeno razmišljanje in umirjenost. Vsekakor pa prednjači pred Tomčevo, ki ima na hrbtu velik nahrbtnik. Ja, zelo težkega.Rekla je, da je njena vzornica Angela ...prikaži veča Merkel. No ja, vsekakor ima naša Ljudmila veliko več posluha za oblačenje. Saj je Angelca prej videti kot kramarica na tržnici in to v veliki zimi.

    • mph 09:51 19.oktober 2017.

      Absolutno se strinjam glede primerjave s Tomčevo pa tudi nekaterimi drugimi. Osebno se bom vseeno odločil med dr. Majo Brenčič in Marjanom Šarcem. Daleč od idealnega, ampak oba še najbolj sprejemljiva vsaj.

  • Pepe007 08:51 19.oktober 2017.

    Škoda pravzaprav, da nima nekih realnih možnosti za zmago.

  • pje 13:10 19.oktober 2017.

    O joj, jojna ojoj,... Že gledam jo težko kaj šele poslušam isto ovo Angelico. Zato niti ta niti ova ne dobi moj glas! Najprej pa bilo treba naredit en zakon, da vse obljube ,ki jih da vsak kandidat pred volitvami ...prikaži več in je potem izvoljen in da danih obljub ne izpolnjuje se ga takoj odstavi zabriše na cesto oz. v zapor!

  • Tupamaros 12:03 19.oktober 2017.

    Ne pozna pristojnosti funkcije za katero kandidira.

  • Kojak 11:32 19.oktober 2017.

    Žal se NSI vse preveč odriva na obrobje, predvsem zaradi predznaka "krščanska". Zaslužili bi si veliko več glasov na volitvah. So stranka zmernih, preudarnih in poštenih ljudi.

  • borut08 18:28 20.oktober 2017.

    Ma sej je vseen kdo je predsednik,kva pa kateri naredi?Lopovscino podpirajo oziroma sadelujejo zreven saj z 3.000 evri ne morejo preziveti,tko pravijo.Ne povedo koliko so npr...zasluzili z delnicami pivovarne lasko,merkatorja itd...

  • ginko 12:39 19.oktober 2017.

    Tovarišica Ljudmila - važno je, da ste podprli Kučanov dodatek k pokojnini ob danes 50.000. otrok, živečih v uradno priznani revščini, ki je nastala ob 20 letni vladavine Kučanovega komunističnega ozadja. Vaša stranka z vami na čelu, pa mu dodaja ...prikaži več možnost še dodatka na pokojnini kot nagrado za revščino teh otrok in vsakodneni porast bede v državi. Kam ste vi usmerjena? Imate vso pravico k komunistom, samo da degradirate Janšo. Bog vam odpusti, če to sploh razumete kot nekdanja prosvetna delavka.

  • McClain 03:26 20.oktober 2017.

    Ljudmila smo že vse videli in ne pozabljamo. Mlačna in zdrizasta, s podporo Kučanu pa zasrala kariero. In prav je tako.

  • wolf.ata 08:47 19.oktober 2017.

    kakšen nahrbtnik (R.Tomc),sds ji je odskočna deska,da se uveljavi (podpisi za kandidaturo),drugače pa nima madežev,ima jih pa Novakova,že to,da je stranka (domobrancev),ki je zahrbtna,nelojalna,že to,da se je priliznila(šla konkurentu v zavetrje) Kučanu je sramota,upam,da se stranka komplet čimprej izrine iz ...prikaži večz vseh institucij v v parlamentu itd.,samo denar zase grebejo,rajši bi za J.J.volil ali ga volil za predsednika itd.

    • leonardo 09:32 19.oktober 2017.

      ha,ha,ha,ha. Tomčeva nosi nahrbtnik in to JJ. Dobila bi veliko več glasov, če je ne bi podpiral. Kaj pozabiš vse kar se dogaja okoli njega ali si tako zaslepljen z njim, da ničesar ne vidiš. Njemu je pomembno samo JAZ ...prikaži večZ in ga ne briga noben Slovenec, vključno s teboj, če slučajno nisi kar ti JJ.

    • wolf.ata 13:33 19.oktober 2017.

      nisem napisal,da je moj idol,kandidat itd.,ampak hočem poudariti,da L.Novak leta iz ene v drugo smer,da se očisti od J,J.,da bi ji čim bolje kazalo tako zanjo kot stranko,ampak sama njena stranka je izgubila kompas,smer v katero hiti-h M.Kučanu,mogoče zato,da bi ...prikaži več jo on malo povzdignil na volitvah,za R.Tomc pa pravim,da če je pod J.J.,še ni rečeno,da je kot on,saj pametnega kandidata pa itak ni,ŠAREC JE SATELIT PAHORJA ITD. ...

    • maresem 19:34 19.oktober 2017.

      Idiot rdečkarski.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.