Slovenija
346 ogledov

Mama v nakupovalni center, otrok pa v avtu

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mucek4 13:50 08.julij 2015.

    WAG grupa, če avto zakleneš ga ne boš odpru. Vsaj Golf3 je tak. Dodaj še elektro stekla in je to-to.

  • nesehecat 12:25 08.julij 2015.

    V tej zgodbi verjetno manjka kak ključen podatek - pri 13 letih bi namreč otrok že lahko bil sposoben odpreti okna, ali pa odpreti vrata in izstopiti iz vozila, če mu je vroče.

  • eosss 13:13 08.julij 2015.

    jaz sem slišal (nepreverjeno), da se je mulc skregal z mamo in je šel sam v avto sedet, ker ni hotel iti z njo, avto pa se je "nekako" zaklenil in ga ni mogel več odklenit brez ključa...

  • kapibara 13:15 08.julij 2015.

    Najmanj, kar se v takem primeru naredi, da se zdolgočasenemu mulcu pusti odprta okna..

  • zdrej 13:46 08.julij 2015.

    Se strinjam. Že 10 letni otrok brez problema odpre vrata.

  • Lavdan 13:47 08.julij 2015.

    Eni že avtomobile vozijo pri trinajstih. Ali manjkajo nekatera druga dejstva ali pa niste resni.

  • mucek4 14:43 08.julij 2015.

    Golf3 se v trenutku ko potegneš kljuko zaklene nazaj.

  • eosss 14:50 08.julij 2015.

    na audiju imaš tudi funkcijo safelock, ki onemogoča odklepanje avta od znotraj...

  • kapibara 16:36 08.julij 2015.

    Naslednja poteza pa je: Mulca NAGONT v rudnik delat.. !!!, pa ne bo imel časa razmišljat o kreganju z mamo.. !!

  • Pepe007 09:42 09.julij 2015.

    Trinajstletnega mulca drugje po svetu pošljejo delat v rudnik, verjetno ima večina od nas prav v tem trenutku nekaj oblečeno ali obuto, kar so vsaj delno naredile toliko stare otroške roke. Med dnevom bomo pojedli nekaj, kar vsebuje delček hrane ...prikaži več iz drugega konca sveta, kjer so otroci delali na plantažah pod soncem na 30+ stopinjah.Pri nas pa moramo funkcionalno nesposobne otroke reševati z velikim pompom iz avtomobilov na parkirišču...

  • motherwolf 16:37 09.julij 2015.

    Skippy "uničujejo avtomobil? Gasilci? Panični ljudje? " Dej razmisli še enkrat kakšne bedarije govoriš. Je mar življenje manj vredno kot avtomobil? Si mogoče ti tista mama, ki je otroka pustila skoraj umreti v razbeljeni pločevini, ki je ti ne bi ...prikaži veči pustil uničevati? Neodgovorno, neumno in zahteva po najvišji kazni! Razmišljajte, zato imamo razum.

  • nesehecat 13:44 08.julij 2015.

    Sicer težko trdim za ziher, ker ne poznam vsake podrobnosti vsakega vozila na planetu, ampak jaz osebno še nisem sedel v takšnem, ki ga od znotraj ne bi mogel odpret 13-letnik... poleg tega mi je čudno, da otrok ni odprl ...prikaži več avta po prihodu gasilcev, da so morali razbijati šipo. Tako da še vedno menim, da manjka tu nek ključen podatek.

  • Papaja Popi 14:14 08.julij 2015.

    Otrok se je skregal za mamo in zaradi trme ni hotel ven iz avta.

  • vzev 14:25 08.julij 2015.

    VAG grupo lahko odpreš tudi če enkrat zakleneš avto. Samo moraš namesto, da kluko odpreš enkrat, jo odpreš dvakrat in se ti tudi vrata odprejo. Težava je samo če vklopiš otroško varovalo, potem pa to ni možno.

  • Skippy 09:22 09.julij 2015.

    V ZDA pri takšnih letih že samostojno vozijo avtomobil, pri nas pa si niso sposobni od znotraj odpreti avtomobila. In namesto, da bi mu kdo povedal, da se v avto pač ne moreš zakleniti, še uničujejo avtomobil. Potem pa so ...prikaži več še tu panični ljudje.

  • puksicd 12:45 08.julij 2015.

    To je sicer res, je pa tudi res, da mati v takšnem primeru otroka ne bi za nobeno ceno smela pustiti v avtu, čeprav ... je čisto možno, da otroka nakupovanje dolgočasi oz. z drugimi besedami - želel je biti ...prikaži več na tablici ali telefonu. Nekaj pa je šlo potem narobe ...

  • Erika Smolinger 14:52 08.julij 2015.

    A 13 let naj bi bil star?...ne vem no,moja še ne 4 letnica takoj ko sede v avto,obvezno odpre okno...je pa problem pri avtomobilih,ki imajo vse šipe elektronsko spuščanje...te je namreč nemogoče odpret brez ključa...Ja,pa za audi ne vem,me je ...prikaži več pa zadnjič nečak (20) za foro zajebaval,če me zaklene v avto, (parkiran v garaži na hladnem) ven pa ne bom mogla ...in res,ko sem holela odpret,ni šlo..ima pa golf 4...pr mojemu,ford c-max,pa se vrata dajo od znotraj odpret... sam dejansko,bi mama lahk otroka vseeno prosila,da naj potem ne sedi v avtu,ampak jo počaka pred avtom... pač ne vem no...

  • saudade 08:37 09.julij 2015.

    Halooo!Ok, recimo, da ni mogel odkleniti avta in odpreti šip... Ma ne morem verjeti, da 13 letni mulc ni imel telefona za poklicati mamo ali kogarkoli drugega... ali pa gasilcem sporočiti mamino številko ipd. Nonstop se šopirijo z najnovejšimi ...prikaži več smartphoni, tablicami in ne vem še čim, zase pa ne znajo sploh več poskrbeti. OTROČJEDelat bi ga nagnala, da zasluži za poravnati vse stroške intervencije, kazni in razbite šipe!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.