Nagnusno.
To naj bi bila igra,ampak ti zblojenci to jemljejo zares
Latentni pedri.....
pofukljala sta se v grljan i dupe, z usranimi tici sta odsla vsak dam spat
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Nagnusno.
To naj bi bila igra,ampak ti zblojenci to jemljejo zares
Latentni pedri.....
pofukljala sta se v grljan i dupe, z usranimi tici sta odsla vsak dam spat