Magazin /magazin/vip
32010 ogledov

Marko Potrč ni ostal tiho: To je odgovoril komentatorki na Instagramu

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wingspan15 10:40 11.avgust 2019.

    Meni se zdi, da komentatorka ni mislila nič slabega, zato je bil njegov vehementni oz. že kar nesramen odgovor res odveč. Sicer pa če se izpostavlja in postavlja z svojim nabildanim telesom, mora pričakovati tudi komentarje, ki mu niso všeč. ...prikaži več Sicer pa čemu so namenjene fotke, če ne izpostavljanju. V primeru, da pa kritike ne prenese, oz., da to počne zase, pa naj se neha razkazovati.

  • alan43 12:14 11.avgust 2019.

    Narcistična osebnostna motnja.

    • Avatar vec
      vec 15:51 11.avgust 2019.

      to pa zagotovo, vsi ki se radi kažejo jo imajo, tudi večina tv voditeljev in politikov vsaj teh tamlajših, seveda pa so zraven še antipatiki ki so na 5 potenco narcisi napram tem ki so omenjeni, tako da imamo kar ...prikaži več srečo, ker pri nas bolj se antipatičen bolj se sili na tv cajtunge web užas :)

  • Tadej 16:07 11.avgust 2019.

    Več kot ocitno je na steroidih. Zato je tudi mozoljast po hrbtu. Nič kaj zdravo tole.

  • abfall 15:04 11.avgust 2019.

    Redno, tri do štirikrat na teden, v fitnesu treniram že 16 let in nisem pol tak nabildan kot on. Res pa je, da sem steroide pustil na miru. Pa tudi Instragram profila nimam, ker resnično treniram za sebe.

    • fiston 09:38 12.avgust 2019.

      Sem malo v letih, pa se kar strinjam. Ni poanta v količini treninga, ampak v prehrani. Brez kakih dodatkov kot proteini ali pa še kaj učinkovitjšega, ne boš nikoli tako nabildan. Če imaš prehrano, pa lahko pol manj treniraš, pa ...prikaži več boš bolj nabildan. Včasih takih ni bilo, razen onih, ki so se res ukvarjali s tem, pa ne za hobi. Samo včasih ni bilo teh dodatkov, danes pa tega malo morje, pa kaj veš kaj vse noter zamešajo. Če pač nimaš mišične mase, nimaš kaj oblikovati.

  • milan000 10:27 12.avgust 2019.

    Zgolj domišljavost, napuh in fasada, pod tem pa prazno, da bolj ne more bit.

  • Avatar Maja Kajza
    marelica 18:36 26.avgust 2019.

    morda so Marku njegove misice simbol moskosti, mene bolj skrbi ker se je postaral za deset let vec kot jih ima v resnici...se kaksno leto pa bo videti, oce od Lili.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.