Slovenija

Mavrične in palestinske zastave bi Stevanović prepovedal z zakonom

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • DasAuto 11:38 24.junij 2026.

    Slovenska in pogojno EU zastava, za druge nikoli ne bi smelo bit mesta pri državnih institucijah, ne glede na vse... To ni stvar levih ali desnih, to je stvar ponosa na lastno državo, v kateri vsi živimo! Je daleč od ...prikaži več popolne, ampak jo vsaj imamo...

  • Avatar ČrniGad PipiNerazzurro
    pipinerazzurro 11:31 24.junij 2026.

    Izraelsko, palestinsko, lgbt....Le slovenska zastava naj visi. Tudi EU naj gre dol.

    • Avatar Leon
      Leon 11:47 24.junij 2026.

      To je mnenje pacientov princa teme ....https://www.youtube.com/watch?v=W5FDpR4tlMA

    • Toma 12:10 24.junij 2026.

      EU ostane. Sicer pa lahko plačas carino na izdelke, če bo po tvoje ;-)

    • Avatar ČrniGad PipiNerazzurro
      pipinerazzurro 13:05 24.junij 2026.

      @Toma: raje plačam carino na izdelke kot pa žepnino migrantom in delež vseh teh mrd eur za UKR in podobne kaprice.

  • bobubob 11:38 24.junij 2026.

    Tudi Zoki je pogoltnil Janševo tableto bruseljskih zdravih sil. Katera zastava uradno priznane države in kdaj bo ta visela na neki državni zgradbi, predpisuje zakon. Zastave drugih klubov, društev ali sekt pa so itak v povsem drugem košu in na ...prikaži več državnih pročeljih nimajo kaj iskati. Kaj želi torej Zoki povedati? Da je pač pogoltnil tableto spoznanja in da je pričel iskati pravoverno bruseljsko rit, v katero bo zlezel, da bo sploh še imel svoj privez ob bogato obloženem koritu v tem našem svinjaku.

  • slovenski3 10:41 24.junij 2026.

    Se strinjam s Stevanovićem. Za azastave Hamasa in Hezbolaha ni mesta na javnih objektih. Prav tako ne za prepore pedrov, lezbijk, transsekualcev in dugih perverznih skupin levičarske populacije.

    • Jernej65 10:48 24.junij 2026.

      Za genocidnega Netanjahuja je še manj mesta v naši diplomaciji. Pedrov je pa največ med desničarji, malo se ozri po cerkvah. Pedri hodijo pedre poslušat.

    • Ender3 10:54 24.junij 2026.

      Tlačan, če je kdo perverzen in primitiven ste to kletne 🐑🐏🐑 in janšisti. Samo lošim korcem vsaka dlaka smeta bi rekel srbin Zoran S.

    • slovenski3 11:02 24.junij 2026.

      Pričakoval sem, da se bosta ob mojem razumnem in razumskem komentarju prva želela osramotiti Jernej65, ki ne ve, kje se ga glava drži, če sploh, in Ender3, ki tudi rad oznajuje s prazno glavo.

    • Jernej65 11:10 24.junij 2026.

      A tvoj komentar je razumen. Takšne debile kot si ti podpirajo samo Janševi verniki, ki še pa zdaleč ne predstavljajo večine v Sloveniji. Pedri in lezbijke so povsod, na levi in na desni. Razlika je v tem, da se levi ...prikaži več bolj javno razkrijejo, desni se pa skrivajo, ker se bojijo svojega sektaškega vodje. Se še spomniš, kako so Orbanovi pedri skakali skozi okna, ko so jih ujeli pri njihovem početju.

    • bobubob 11:46 24.junij 2026.

      Palestinska zastava ni zastava nekega Hamasa, karkoli že pač je ta združba. Je zastava države, ki smo jo priznali. In s tem je enakovredna zastavi ZDA in RF. Bomo sedaj priznavali in 'odznavali' države po pritisku v mehurju trenutnega PV? ...prikaži več Po načelu partije, ki lahko čez noč odredi, da dneva več ni, da je le še noč, z Luno, ki ni več Luna temveč sijoče oko ljubljenega vladarja, ki skrbi za nas?

    • DEJ11 11:49 24.junij 2026.

      Jernej kdaj se boš ti razkril???? Za Ender-ja se pa tako ve, da ko sliši JJ se mu vstane....

    • Toma 12:13 24.junij 2026.

      Jernej, prav naj bo po tvoje. Potem še priznaj, da so med vami zofilisti, pasjeritolizniki in še posebej priljubljena pasma med vami je bulmastif ;-)

  • Avatar Srec Srecc
    Iuckyss1 11:13 24.junij 2026.

    Tipičen primer za izraz, ki ga imajo njegovi..."Kad se seljak pogospodi"...

  • Avatar MK_NSFW
    MK_NSFW 13:02 24.junij 2026.

    PODPIRAM. STRAN S TEMI CUNJAMI!

  • Xman 12:03 24.junij 2026.

    Umska pohabljenost kaviar woke lgbt mesečnih lažnih levnuhov nima meja, še vesolje jo baje ima. Skupaj dajejo muslić palestinsko in lgbt izprijensko zastavo. Še lgbt golazen v Nemčiji so veliki antimuslići in podporniki AfD, ker se bojijo za svoj lajf, ...prikaži več če pridejo šeriati muslići na oblast in ustanovijo svoj kalifat, kjer se lgbt javno kamenja in zažiga!

  • 4krogci 13:09 24.junij 2026.

    to z prepovedjo mavricne zastave pa nekako nebo slo cez...kaj bo na to naprimer rekel Janšarijev sinko Žanček in tudi sinko od Plemenitega...onadva se zelo rada ovijat av to mavricno!

  • Avatar MS
    MS 13:28 24.junij 2026.

    Mavrične in palestinske zastave bi Stevanović prepovedal z zakonom, in z veseljem izobesil Putinovo rusko in Netanjahujevo izraelsko! Zastave dveh največjih zločincev nove dobe!

  • Toma 12:09 24.junij 2026.

    Pujsa Pepa naj za kazen požre ”Palestinsko” zastavo ;-)

  • Avatar Old Boss
    StarMačk 10:36 24.junij 2026.

    Tudi do obisti pokvarjene skrajneže njegove sorte bi bilo potrebno prepovedat z zakonom!

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 10:23 24.junij 2026.

    Se pravi, da Zoran živi z iluzijo, da ga imamo ljudje za človeka?

    • Toma 12:17 24.junij 2026.

      Kot kaže nas bodo prišleki reševali pred Yugosranjem! Naši se ne upajo!

  • Avatar Zala
    Zala 10:48 24.junij 2026.

    Tudi kranjski čefur bo prišel na vrsto. Tebe in tvojo srbsko falango, ki te je volila na vlak smer Dobova. Enosmerna karta.

  • ToSmJest 10:58 24.junij 2026.

    Brez veze. Zastava je v resnici le en kos cunje pobarvan tako ali drugače. Država se nima kaj vmešavati v to, kakšne barve gat smem obesiti pred hišo. Velja tako zame kot za institucije. Delajte raje kaj koristnega.

    • Toma 12:15 24.junij 2026.

      Tako je, izobesiti posrane gate pred hišo!

    • ivo1678 12:38 24.junij 2026.

      Zastava nikdar ni bila ,,kos cunje,,. Je pa izraz volje nekoga, ki želi agitirati. Zato se naj se to dovoli samo za drzavne simbole nase Slovenije.

  • Ender3 10:57 24.junij 2026.

    Stevanović je primitiven samovšečnež, ki bo ljudem zapovadoval zakone ? Tip se utaplja v populizmu in sektaštvu.

  • Jernej65 10:28 24.junij 2026.

    Jaz bi takšne debile kot je Stevanovič prepovedal z zakonom. Kaj si on misli da je, če ga podpira ene 3% Srbov, ki živijo v Sloveniji, sedaj nam pa s prevaro serje po glavi s svojimi nebulozami.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.