Slovenija
17 ogledov

Med žrtvami tudi mladoletni?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matotato 13:52 12.oktober 2012.

    oknedZ čivodiV je ta tip. Pred približno 23 leti se je enako zgodilo tudi meni in najverjetneje tudi mojim kolegom. Takrat je delal v igralnici na Osojnikovi cesti v eni garaži (Fliperji, videoigre ipd) in mi smo bili še osnovnošolci, ...prikaži več zardi groženj po koncu njegovega rituala se s kolegi o tem nismo pogovarjali in drug za drugega verjetno tega nismo vedeli. Zvabil te je pod pretvezo (o tem ne bom govoril, ker ne vem če je bilo pri vseh enako). In potem te je zapeljal na (lokacije ne povem je pa v centru mesta Ptuja). In začel s svojim ritualom. Upret se jasno nisi mogel, ker je bil za osnovnošolca premočan (delal je tudi kot redar v diskoteki Super Li na Ptuju).

  • Ronald Reagan 09:19 11.oktober 2012.

    Ja, ker gre za bivšega policista so rabli kar 20 let da so se spravli na njega...vrana vrani ne izkljuje oči...

  • matotato 10:32 11.oktober 2012.

    Zdenko ?

  • mirko 11:40 11.oktober 2012.

    Zadevo pozna pol Ptuja in seveda tudi jaz. Policija je bila s tem seznanjena že zdavnaj, vendar niso ukrepali, ker ni bilo prijave, dobili ga pa tudi niso pri dejanju. Nima veze če je bil nekoč policist, saj ga sodelavci ...prikaži več niso preveč marali. Zadeva pa ni tako enostavna, saj vsi vemo, da se fantje z železniške postaje Ptuj prostituirajo z starejšimi moškimi. Ne samo enkrat, se mi je kdo od njih ponujal na sprehodu po parku ali ob žezniški postaji. Pa nisem edini, ki je to doživel. Gre za zelo ponižujoče nadlegovanje. Za pet evrov ti ponujajo oralno zadovolitev !!!

  • mirko 11:53 11.oktober 2012.

    Socialna kriza med mladimi fanti je prišla tako daleč, da po spolnih dejanjih z starejšimi moškimi začnejo izsiljevat za večje vsote denarja z grožnjami razkritja dejanj in prijavami na policijo. Nič ne trdim, da je ta moški z črnim avtom ...prikaži večm avtom nedolžen pri svojem dejanju, vendar so fantje postali zelo pokvarjeni in se v skrajni meri poslužujejo kriminalnih dejanj-izsiljevanja z grožnjami. Prav tako kot policija preganja pedofilijo, bi se tudi morali posvetit problemu mladoletne prostitucije, ki jo je na Ptuju mnogo. Naj malo opazujejo dijaški dom in center srednjih šol na Ptuju kaj se tam dogaja v večernih urah.

  • mirko 11:53 11.oktober 2012.

    Socialna kriza med mladimi fanti je prišla tako daleč, da po spolnih dejanjih z starejšimi moškimi začnejo izsiljevat za večje vsote denarja z grožnjami razkritja dejanj in prijavami na policijo. Nič ne trdim, da je ta moški z črnim avtom ...prikaži večm avtom nedolžen pri svojem dejanju, vendar so fantje postali zelo pokvarjeni in se v skrajni meri poslužujejo kriminalnih dejanj-izsiljevanja z grožnjami. Prav tako kot policija preganja pedofilijo, bi se tudi morali posvetit problemu mladoletne prostitucije, ki jo je na Ptuju mnogo. Naj malo opazujejo dijaški dom in center srednjih šol na Ptuju kaj se tam dogaja v večernih urah.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.