Magazin
37216 ogledov

Medtem ko je Golob podpisoval deklaracijo, je Tina Gaber počela to

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 16:19 03.april 2023.

    Razmetavanje denarja Ukrajini , BiH, Makedonijo ,doma pa narod obdavčiti do onemoglosti. Butale

    • blayo 19:48 03.april 2023.

      Butale so zaradi takšnih kot si ti, ki se jim non-stop godi neka namišljena krivica.

    • mina6 21:19 03.april 2023.

      Blejo, kaj se sploh oglašaš ti, ki nam pokradel milijone, mi pa samo davke kasirano??!!!

    • blayo 23:11 03.april 2023.

      Daj nauči se najprej pisat, mogoče boš vsaj sam sebe lahko razumel, če te že nihče drug ne bo.

  • rd2dmk2 15:58 03.april 2023.

    severna makdeonija pa zahodni balkan. ma bi rad posodobil znanje zemplepisa pa naj mi nekdo pove kje je severni balkan pa južni in vzhodni.. sem že dolgonazaj kar sem gulil šolske klopi , pa čeravno priznam da sem imel zemljepis ...prikaži več odlično, sem zdej v starih letih mal zbegan..

    • PaPajapopi 17:18 03.april 2023.

      rd2dmk2... Severna Makedonija se je morala začeti imenovati, ker so jih Grki maltretirali, ker oni imajo tudi pokrajino, ki se imenuje Makedonija. Grki zaradi tega niso hoteli priznati Makedonijo pod dosedanjim imenom ampak je bilo sprejemljivo Severna Makedonija. Kar se ...prikaži več pa tiče zahodnega balkana je pa kar dosti hinavsko od EU , da jih tako imenujejo, ker so bili zmerom južni balkan Grčija je v EU in bi bila potem južni balkan, skupaj z vsem kar je južno od Kolpe. Mi se imamo za zahodni balkan.

    • rd2dmk2 19:41 03.april 2023.

      še vedno ne vem kje je severni balkan. in za povrh kje se po novem v tretjem tisočletju balkan neha.. mogoče tam okoli Minhna.

    • jan631 20:08 03.april 2023.

      Slovenija geografsko ne spada na balkan. To si je izmislil srbski general Cvetkovič po 1. sv. vojni, in naši hlapčki mu verno pritrjujejo.

    • rd2dmk2 06:24 04.april 2023.

      no severna makedonija pa grki. čudno da se niso upali uglašat v jugolsaviji,ko je bila republika makedonija. pa še dons se ne ve čigav pamž je bil aleksander makedonski. ampak tile bučki iz eu in njihovi hlapci se tako slinijo ...prikaži več sedaj pri tehle JV evropskih politikih da bo kmalu namesto europska unija balkanska unija. ko pa smo slovenci hitel stran od juge, so nas pa nazaj tja tišal. ok zempljepis mi ne gre, zgodovina pa še.

  • jan631 20:04 03.april 2023.

    Sramota, poročen moški s svojo priležnico-starleto, paradira po sprejemih tujih državnikov.

  • Avatar Herkules
    Herkules 18:39 03.april 2023.

    Balkanski think tank sponzoruš ruši meje znanosti! Ni večjega bedaka od starega bedaka!

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 20:51 03.april 2023.

    Kok je ta ženska grda...pa kje ima glavo možakar, ima lepo in pametno ženo, ki jo je zamenjal za to grdo karfiolo?

  • Pišmevuh 17:34 03.april 2023.

    Bože mili, prej je bila glavna novica Kim Kardashian, zdaj pa forsirate horseface.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 19:32 03.april 2023.

    Takole bom rekla, trudim se biti strpna, tolerantna in odprtega duha, samo tole kako Golobček Gabrovo v ospredje rine mi je pa precej nehigienično. Nisem zdaj neki moralist ampak on je ipak še vedno poročen in bo dokler ločitev ne ...prikaži več bo uradna. Golobček, ne serji ga preveč, da se nam ne zgodi spet Janez ali kakšno podobno zlo.

    • blayo 19:50 03.april 2023.

      Obisk doma upokojencev Kranj res ni nekaj čemur bi se dalo reči ospredje.

  • AnGus 19:20 03.april 2023.

    Bilo kuda, Kiki svuda!

  • Soljatar 17:15 03.april 2023.

    za kozlat, kaj se gre ta golobaraska golazen...

    • Svobodnež 19:28 03.april 2023.

      Soljatar, ti se kar skozlaj, saj to najbolje obvladaš!

    • blayo 19:50 03.april 2023.

      Soljatar, kaj se pa gre?

  • mina6 21:23 03.april 2023.

    Bo v Makedoniji tudi PODMAZOVAL KORUPCIJO z milijoni..NAŠIMI, SEVEDA!!

  • Soljatar 16:52 03.april 2023.

    tako bolano, da bl bolano ne bi mogl bit...

    • blayo 19:51 03.april 2023.

      Kaj je bolano? Sprejem gostov?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.