Svet
2126 ogledov

Metropole bivše Jugoslavije brez ognjemeta, ena je izjema

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 16:00 17.december 2023.

    Kaj pa Slovenija ?

  • LukaMB 23:18 17.december 2023.

    Izrazu metropola pri bivših državah juge ustreza le Beograd in to takrat, ko bo zgradil metro oz. podzemno železnico do konca. Zagreb naj bi imel nekakšno light varianto, vendar ne ustreza po številu prebivalstva in moči ekonomije. Gleda se tudi ...prikaži več koliko je kulturnih skupnosti in diverziteta prebivalstva, zopet je Beograd po številu prebivalstva in zgrajeni infrastrukturi ter mednarodnem letališču lahko edini obravnavan kot metropola, vsi ostali imamo samo glavna manjša mesta.MetropolA | MetrpolE?

  • vzev 15:32 17.december 2023.

    Bedarija da je ni večje. Dajmo kar vse prepovedati.

    • Avatar Delavec93
      Delavec93 16:14 17.december 2023.

      Se vidi, da nimaš, ali pa ne maraš živali.

    • vzev 17:49 17.december 2023.

      Dajte se do živali obnašati, kot da so žival, pa se ne bodo bale vsakega piska. Kaj ko je zunaj nevihta in grmi, pa lahko žival to prenaša. Tisti en dan bodo pa že zdržale. Imel sem psa, pa bi ...prikaži več ga še vedno imel. Toda da bi jaz žival nekam zapiral mi pa na pamet ne pride. Živali ne mislim mučiti in zapirati v hišo. In pas je bil zunaj poleg, ko se je prižigalo ognjemet in ni bil čisto nič prestrašen. Če pa v ne znate z živalmi, je pa to vaša krivda.

    • Avatar NickMason
      NickMason 09:41 18.december 2023.

      vzev,bravo se strinjam.V moji mladosti smo imeli psa in vsi sosedje pokali vsak dan pa ni nobeden pes norel ,to danes niso psi ampak žive igračke .

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 19:30 17.december 2023.

    Ognjemet ki se zgodi enkrat letno prepovedat je bolj papeško od papeža.

  • Avatar NickMason
    NickMason 09:43 18.december 2023.

    Pa ti pasjeljubci naj še končajo vojno v Ukrajini,Gazi itd ,da ne bodo psički trpeli ,če jim že otroci in mamice ki umirajo se nič ne smilijo,ker to ni nič,važno da so psički priskrbljeni

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.