Slovenija
2359 ogledov

MGC Pharmaceuticals: V Sloveniji bomo letno pridelali tri tone konopljine smole

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lotty 10:46 28.februar 2017.

    smo se odcepil od Balkana,kot napredni,delovni,natančni in izobraženi.Sedaj pa naša podjetja kupujejo Hrvati,Srbi,Črnogorci ..in mi tonemo vse globje..Pa res kakšno upravo države imamo.In mi ?hlapci kod vedno.Tudi tu pri konoplji...

  • Avatar praufo
    praufo 23:25 28.februar 2017.

    in to podkupljiva in še bolj podkupljena ... torej se ve za koga dela ... vse besede so odveč

  • jakec1575 13:40 28.februar 2017.

    slovenski politiki delajo za svoj zep. prodali bi lastno mater. tebe bi z listom trave v zapor spravili, njim bodo pa ob "donaciji" omogocili proizvodnjo. Mogoce bi nasi morali kapniti v zep komu. Jelincic je baje imel znan cenik.

  • Janez_53 09:29 28.februar 2017.

    Bo zopet lobijem uspelo, da bomo Slovenci dali zaslužiti tujcem, namesto da bi zaslužek imeli slovenski pridelovalci??? Smo res tako nesposobni ali pa so politiki tako pretkani, da uspejo ob tem iztržiti nekaj za svoj žep?

  • Tatjana Ha 11:32 28.februar 2017.

    Zakaj tujci na naši zemlji? Saj imamo naše domače ljudi z svojo zemljo in z znanjem. Kdo naše ovira? Zaradi koristi, prodaja ali daje možnost tujcem , zastonj sigurno ne?Dajte kdo zopet za tem stoji?

  • michonz 11:38 28.februar 2017.

    ... Panax Pharma, ki ima najmodernejše laboratoriji za medicinske pripravkov iz konoplje na svetu. - A IMA VAŠ KVAZINOVINAR MALO PREVEČ MEDICINSKE KONOPLJE V GLAVI?

  • Keyser Soze 12:24 28.februar 2017.

    A Židi bo jo pa lahko gojili konopljo...Nas državljane pa štejete med kriminalce...Jebali vaš Židi fašistični...

  • jakec1575 13:42 28.februar 2017.

    Svetovalec od Mirota jim bo pa zrihtal dovoljenje.

  • Avatar Leon
    Leon 15:05 28.februar 2017.

    Organ, ki bo izvajal nadzor................v tem je ravno problem ! V državi kjer je korupcija zapisana v ustavo ni poštenih organov ! Dokler bodo neformalna omrežja v Sloveniji služila na račun prepovedi proizvodnje konoplje bo stanje kakršno je danes ! ...prikaži več Problem je pravna država .

  • blueone 18:46 28.februar 2017.

    Se mi zdi, da imajo nekatere države to že dobro urejeno, mogoče je to Nizozemska. Fino bi bilo, da imajo vsi iste pogoje in, da se mogoče zaščiti domače pridelovalce.

  • maresem 19:11 28.februar 2017.

    Slovenska oblast - ti si en navaden smrdljivi gnoj.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 01:10 21.marec 2018.

    No, a ste se zbudli komentatorji... kaj vam že ves čas trobim. Vlada še NIKOLI ni delala v korist državljanov ampak VES ČAS za lobije. VSE kar uvedejo, ima morda v enem členu izboljšanje zakona za ljudi, v vseh ostalih ...prikaži več členih pa zadrgnejo vrat ljudem, jemljejo pravice, diskriminirajo, skratka gredo se fašizma proti človeku. Morda vam bo končno jasno, da ne smete volit tistih, ki jih predlagajo mediji!!

  • jakec1575 13:39 28.februar 2017.

    V tej državi moraš kar narediti, preden se zakon sprejme, ker drugače te našišajo. bili smo bela lisa na zemljevidu. In kapital iz sveta je hitro skočil. Vejo, da je v slovenskem zdravstvu denar. prej ko slej bodo tudi oni ...prikaži več dobili del pogače, ko bo legalirzirano v medicinske potrebe. Tako se dela biznis. Slovenija se v marsicem sploh ne zaveda svojih potencialov. Imamo cistejse kmetijske površine, spocito zemljo, vodne vire neizkoriscene. Ce mi ne bomo, bodo pa drugi. 55 000 frej hektarjev. Oni bodo sluzili, mi bomo pa delali za njih. Ker mi radi hodimo v sluzbo in jamramo, da je samo jurja. ;)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.