Magazin /magazin/vip

Miha Deželak na robu solz sporočil novico

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 09:50 01.junij 2026.

    »Dragi dobrotniki, hvala vam, ker ne vidite le stiske ljudi, temveč iščete rešitve. Vaša podpora ni le materialna, je neprecenljiv dokaz, da nihče ni sam. Hvala, ker odpirate svoja srca in delite tisto najlepše – sočutje in ljubezen.« Hvala Miha .

    • Janez_533 12:23 01.junij 2026.

      Tako je. Vso spoštovanje takim ljudem. Me je pa kar sram, da med Slovenci najdeš take gnusobe, ki se norčujejo iz dobrotnikov, ki jim ni vseeno za sočloveka v stiski.

  • ivo1678 16:46 01.junij 2026.

    Pezdetka izkoriščajo za vse bebave akcije, on pa nasede, zaradi denarja...ubogo.

  • Avatar Syn
    Syn 10:41 01.junij 2026.

    Še dobro da nisem dobil sladkorne, ko sem prebral to "novico". 🤦‍♂️

    • borut890 10:50 01.junij 2026.

      Rusofil pač. Upam, da vsaj svojim v srbiji pomagaš.

    • Janez_533 12:19 01.junij 2026.

      A te res ni sram tako omalovaževati človeka, ki ima v življenju kaj pokazati??? A te starši niso uspeli vzgojiti v poštenega, empatičnega človeka, ki bi spoštoval druge in cenil njihov trud? Omalovaževanje in fovšija kar špricata iz tvojega komentarja. ...prikaži več Fuj, taki ljudje se mi gnusijo.

    • Avatar Syn
      Syn 15:14 01.junij 2026.

      borut890, daj ne seri in si dal focn v mojem imenu, da se zbrihtaš malo. Ti Janez pa očitno ne veš kaj pomeni omalovaževat človeka. Jaz povem samo dejstvo, da me njegovo cmerjenje ne gane niti malo. Jaz imam empatijo ...prikaži več do živali, od ljudi pa si mojo empatijo zasluži zelo, zelo malo ljudi. In če je to greh, sem na to tudi konkretno ponosen. Ti pa imej empatije do ljudi ki jih ne poznaš kolikor ti paše. Izvoli.

    • borut890 16:20 01.junij 2026.

      Tako kot ti nimaš empatije do drugih ljudi, tudi mi do tebe nimamo, zato pa ne jokaj, če dobiš nazaj negativen komentar ...

  • 4krogci 11:10 01.junij 2026.

    Dezelak sej zastopmo da si star…ampak 10let nazaj si bil mal cez 40let in z ze uveljavljenim imenom ampak si ostal na radio 1 in se pustu zajebavat vsak slehrni dan….ti je to vredno???

    • Janez_533 12:12 01.junij 2026.

      Daj si še en krogec v nick, mogoče boš potem pisal pametnejše komentarje. Ti očitno nisi človek z empatijo, pa ti gre strašno v nos, če so takšni ljudje, kot je Deželak, priljubljeni in spoštovani med ljudmi. Ti seveda ne boš nikoli.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.