»Dragi dobrotniki, hvala vam, ker ne vidite le stiske ljudi, temveč iščete rešitve. Vaša podpora ni le materialna, je neprecenljiv dokaz, da nihče ni sam. Hvala, ker odpirate svoja srca in delite tisto najlepše – sočutje in ljubezen.« Hvala Miha .
Tako je. Vso spoštovanje takim ljudem. Me je pa kar sram, da med Slovenci najdeš take gnusobe, ki se norčujejo iz dobrotnikov, ki jim ni vseeno za sočloveka v stiski.
A te res ni sram tako omalovaževati človeka, ki ima v življenju kaj pokazati??? A te starši niso uspeli vzgojiti v poštenega, empatičnega človeka, ki bi spoštoval druge in cenil njihov trud? Omalovaževanje in fovšija kar špricata iz tvojega komentarja.… ...prikaži več Fuj, taki ljudje se mi gnusijo.
borut890, daj ne seri in si dal focn v mojem imenu, da se zbrihtaš malo. Ti Janez pa očitno ne veš kaj pomeni omalovaževat človeka. Jaz povem samo dejstvo, da me njegovo cmerjenje ne gane niti malo. Jaz imam empatijo… ...prikaži več do živali, od ljudi pa si mojo empatijo zasluži zelo, zelo malo ljudi. In če je to greh, sem na to tudi konkretno ponosen. Ti pa imej empatije do ljudi ki jih ne poznaš kolikor ti paše. Izvoli.
Dezelak sej zastopmo da si star…ampak 10let nazaj si bil mal cez 40let in z ze uveljavljenim imenom ampak si ostal na radio 1 in se pustu zajebavat vsak slehrni dan….ti je to vredno???
Daj si še en krogec v nick, mogoče boš potem pisal pametnejše komentarje. Ti očitno nisi človek z empatijo, pa ti gre strašno v nos, če so takšni ljudje, kot je Deželak, priljubljeni in spoštovani med ljudmi. Ti seveda ne boš nikoli.
»Dragi dobrotniki, hvala vam, ker ne vidite le stiske ljudi, temveč iščete rešitve. Vaša podpora ni le materialna, je neprecenljiv dokaz, da nihče ni sam. Hvala, ker odpirate svoja srca in delite tisto najlepše – sočutje in ljubezen.« Hvala Miha .
Tako je. Vso spoštovanje takim ljudem. Me je pa kar sram, da med Slovenci najdeš take gnusobe, ki se norčujejo iz dobrotnikov, ki jim ni vseeno za sočloveka v stiski.
Pezdetka izkoriščajo za vse bebave akcije, on pa nasede, zaradi denarja...ubogo.
Še dobro da nisem dobil sladkorne, ko sem prebral to "novico". 🤦♂️
Rusofil pač. Upam, da vsaj svojim v srbiji pomagaš.
A te res ni sram tako omalovaževati človeka, ki ima v življenju kaj pokazati??? A te starši niso uspeli vzgojiti v poštenega, empatičnega človeka, ki bi spoštoval druge in cenil njihov trud? Omalovaževanje in fovšija kar špricata iz tvojega komentarja.… ...prikaži več Fuj, taki ljudje se mi gnusijo.
borut890, daj ne seri in si dal focn v mojem imenu, da se zbrihtaš malo. Ti Janez pa očitno ne veš kaj pomeni omalovaževat človeka. Jaz povem samo dejstvo, da me njegovo cmerjenje ne gane niti malo. Jaz imam empatijo… ...prikaži več do živali, od ljudi pa si mojo empatijo zasluži zelo, zelo malo ljudi. In če je to greh, sem na to tudi konkretno ponosen. Ti pa imej empatije do ljudi ki jih ne poznaš kolikor ti paše. Izvoli.
Tako kot ti nimaš empatije do drugih ljudi, tudi mi do tebe nimamo, zato pa ne jokaj, če dobiš nazaj negativen komentar ...
Dezelak sej zastopmo da si star…ampak 10let nazaj si bil mal cez 40let in z ze uveljavljenim imenom ampak si ostal na radio 1 in se pustu zajebavat vsak slehrni dan….ti je to vredno???
Daj si še en krogec v nick, mogoče boš potem pisal pametnejše komentarje. Ti očitno nisi človek z empatijo, pa ti gre strašno v nos, če so takšni ljudje, kot je Deželak, priljubljeni in spoštovani med ljudmi. Ti seveda ne boš nikoli.