Slovenija
4504 ogledov

Danes zadnji rok za Golobovo napoved, jo bo uresničil?

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ico8 08:27 30.november 2023.

    Haha, mislim, da bo ptic na elektromilijonski pogon kar sam prevzel vsa ministerstva.

    • www 09:23 30.november 2023.

      raje ne misli. si boš še kaj naredu...

  • natalija1 09:44 30.november 2023.

    Že pred enim mesecem pa se je Holob hvalil, da ima podpisane pristanke kandidatov za ministre! Laže, čim odpre usta.

    • www 09:51 30.november 2023.

      pokaži, kje je bilo to rečeno/zapisano!

    • lojs 10:04 30.november 2023.

      res je to izjavil, amapk še preden pove do konca, se že zlaže, to že vsi vemo

    • www 10:43 30.november 2023.

      kje in kdaj? ta vaša ustna izročila me ne zanimajo...

  • Soljatar 09:07 30.november 2023.

    dost je blo tege golobovega sranja... hočemo predčasne volitve, ker te nesposobni idoti nas peljejo direktno v bankrot in revščino...država stagnira oziroma nazaduje na vseh področjih, to je več kot očitno.

    • www 09:21 30.november 2023.

      bodi konkreten, kaj je slabšega? nič, ker vse kar vlada želi naredit, kot po neki čarovniji neki pajaci zminirajo. enkrat zdravniki, drugič podjetnički, tretjič gasileci, četrtič kmetje, ... tem je treba zaustavit vse transferje, zvišanja, subvencije, pomoči in podobno. dokler ...prikaži več ne bodo tiho. vlada je izvoljena in naj vlada, ne pa da se vsak prdec osira ob vsako potezo. ko bodo volitve, ima pa vsak možnost poskusit prit na oblast. do tačas pa stisnite riti, pajaci.

    • www 09:53 30.november 2023.

      ajde solata, a bo kej?

    • stinger 09:56 30.november 2023.

      zdravstvo je mnogo slabše kot pred tem mandatom, zahvaljujoč eksperimentom, inflacija najvišja v EU, cena plina dvakratnik kot v CRO, skratka vsega kar se lotijo zajebejo. Novi minister za kmetijstvo upokojen vojak, ki ljubiteljsko redi koze odkar je v penziji!!!! ...prikaži več ja in to da je treba stisnit riti imaš pa prav

    • www 10:41 30.november 2023.

      zdravstvo je slabše, imajo pa višje plače. in za to so si maksimalno prizadevali. torej so dosegli svoj cilj. zakaj pa kljub temu ni bolje za bolnike, pa kar zdravnike vprašaj. saj oni niso v sužnjelastniškem odnosu z vlado, oni ...prikaži več delajo, kar oni hočejo.

  • alen04 08:26 30.november 2023.

    Komaj čakam upam, da predčasne volitve.

    • jezero 08:51 30.november 2023.

      A z Janšo tudi v tem primeru ne bi bilo NIČ!

    • alen04 09:07 30.november 2023.

      Jezero, vseeno mi je kdo bo predsednik, le, da ni ptič ali kdorkoli njemu podoben. Samo, da ni GOLOB.

    • www 09:23 30.november 2023.

      alen, če pa anti opcija ni dobra, tako pravite zdaj. sami pa potem v isto smer... a ste neumni?

    • alen04 09:26 30.november 2023.

      www ne posplošuj, ok? Jaz pravim kar sem napisal. Slabše kakor je ni bilo res še nikoli. Od davkov in prispevkov nam državljanom, nam gospodarstvenikom, do sprememb obračuna el. energije, same obljube, nobena reforma po letu in pol niti blizu ...prikaži več konca. Vsak ima svoje mnenje, pogled...jaz in še marsikdo iz GZS, garantiramo, da ne damo več glasu Golobu oz. njemu podobnim. Samo osel gre 2x na led.

    • www 09:51 30.november 2023.

      a bejž? in zakaj potem drugim ne dovoliš, da zagovarjajo opcijo "antijansa"? ali pa opcijo "nov obraz"? ti niti sam s sabo nisi konsistenten. pa se osel si, po lasni definiciji?

    • lojs 10:00 30.november 2023.

      anti-janša propaganda krepi sds ... na voltvah bo težko premagat sds, lahko se pa pokaže še kakšna nova stranka, ki ne bo trobila samo tega ... ampak ne, ta fjakarska kluseta vidijo samo janšo ... zarad takih bedakov pa res ...prikaži več mora ta država crknit

    • www 10:42 30.november 2023.

      kaj pa crkuje?

    • jezero 11:26 30.november 2023.

      Mar mislite, da Slovenci kar tako pozabijo na vodni top in solzivec? Skrajno sprevržene misli!

    • alen04 12:47 30.november 2023.

      www v kolikor bi dobro prebral moj zapis in ne hitel z pisanjem odgovora, bi hitro zasledil, da sem zapisal, da bom volil kogarkoli, ki ni Golob ali ima podobno razmišljanje. Vidi se, da si v dobro plačani službici JU, ...prikaži več dol ti visi za dodatne davke in prispevke nas v gospodarstvu, prav tako za varnost, ki se vedno bolj slabša, skratka samo da ni GOLOB in njemu podobni bo dobil moj glas. Vsak ve zase.

  • Luksi 08:50 30.november 2023.

    Razen, da nas konkretno lupi z davki in visokimi cenami ni naredil popolnoma nič. Upam, da ga bodo kmalu odpikali...

    • www 09:22 30.november 2023.

      res, kateri davek se je pa zvišal? pa od kdaj vlada postavlja cene v trgovinah? bebček...

    • www 09:53 30.november 2023.

      tudi luksi nima nič za pokazat... prazno lajanje v luno...

  • darefoks 08:56 30.november 2023.

    laznivec ničvredni

  • lojs 09:23 30.november 2023.

    kot je lahko že marsikomu jasno, predčasnih volitev (še) ni tako kmalu videti ... ta holobar je tako pokvarjen osebek, da sam ne bo odstopil ... njegova falanga zelenčkov v parlamentu ima odlično službico in plačo, ki je ne bo ...prikaži več nikoli več ... afere bodo itak vsak teden, ampak treba bo uporabit dodatno municijo, da se ta svoboda zruši od znotraj, zato nobenega usmiljenja, ampak v napad ... vsak dan pod to vlado je za nas izgubljen dan

    • www 09:52 30.november 2023.

      hahaha, ker janez pa je odstopil, ko je imel še nižjo podporo? ja ne, ni. ergo, ivan je torej še bolj pokvarjen osebek.

    • lojs 10:06 30.november 2023.

      če nabijaš mantro antijanša, daješ podpora sds-u ... ampak verjetno si prebutast, da bi to dojel

  • Avatar Minovak
    Minovak 10:54 30.november 2023.

    Lažje je prevarati ljudi, kot jih prepričati, da so prevarani. (Mark Twain)

  • Marko Turk 10:55 30.november 2023.

    Pa kaj se sil, če nima pojma kot pa samo uničevat in škodovat Slovencem!!! Migrantom pa vse lepo na pladenjčku prnese... Marš holob, spokaj!!!

  • jezero 11:13 30.november 2023.

    Pa povejte, kateri ukrep prejšnje, Janševe vlade ni bil skrajno, sprevržen? No, dajmo!

  • Plavi-mil 09:25 30.november 2023.

    Ja itak, včeraj je spet flancal pred gospodarstveniki in gospodje ali tovariši mu verjamejo, pa tolikokrat jih je peljal scat, po domače, ni mi jasno, kako so lahko toliko tumpasti, pa se gredo gospodarstvenike, ni čudno, da gre vse v ...prikaži večv maloro, če so še komunisti starega kova.

  • Grof 18:55 30.november 2023.

    Golobi so vedno bolj bolani, za goli kruhek jih golob tera v mrzlo vodo, blesave štajerke in štajerci, so v parlamentu že na smrt skregani med seboj, golobov teror jim je spržil jajca, Z obraza Boruta Sajovca se vidi, da ...prikaži več trpi, kot osel na kozi, ni več otroške razposajenosti, psička Hotova se je umirila, …. Ja za popizdit, ko gledam te pudljice v parlamentu, če bi sodil po izobrazbi, so sami debili za v pomožno šolo, sam pasji lajež jih je

  • sam1 12:58 30.november 2023.

    ....iz same cikorje,samo da je-do kdaj ???

  • www 08:14 30.november 2023.

    medij za blatenje in iskanje negativnosti... in vi me pozivate, naj vam dovolim prikazovanje reklam? Buahahahahaa, neeeeeeeee!!!

  • jezero 08:50 30.november 2023.

    Vsekakor je Golobova vlada napravila mnogo koristnega, pa so po neki komandi vsi udarili po njem! Le kaj se spleta zadaj? Le zakaj tajkunska predsednica udarja po njem? Seveda se on ne bo dal in bo prav veselo pripeljal mandat do konca!

    • Soljatar 09:03 30.november 2023.

      dej še kakšen vic napiš...

    • lojs 10:10 30.november 2023.

      a je še tebe jezero sajovic nabrisal, al se norca delaš ... vla-da ... de-la ... dob-ro

    • www 10:44 30.november 2023.

      dovolj dobro dela, da si ivan grize rit in nohte na wcju od ljubosumja, da ni njemu omogočeno plenjenje

    • Stane Adamič 12:48 30.november 2023.

      A lahko kaj poveš o tem????A depolitizirala je RTV, sedaj jo gledate samo še beb..ci z levega pola. Postala je popolnoma negledljiva, ker ni zanimivo, če vsi tulijo v levičarski rog (beri: dobili so denar preko NVO). Jaz osebno rad ...prikaži več poslušam tako desne kot leve. Čudi me to, da levi radi poslušate samo leve.

    • lojs 13:11 30.november 2023.

      rtv je drastično povečal količino prostora za oglaševanje, reklama na reklamo, ampak glede na strmo padanje gledanosti bodo težko zaračunali drage sekunde ... zatorej, ko so reklame, preklopi ali ugasni

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.