Slovenija
7142 ogledov

Ministrstva v nakup novih stanovanj za javne uslužbence, morda celo gradnjo blokov

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ode 07:42 13.avgust 2018.

    Ali država kupuje stanovanja, da bo tja naselila emigrante? Zelo verjetno!

    • Waltter 07:51 13.avgust 2018.

      Pravilno si ugotovil, za zaposlene jih ne rabijo ker jih ne dobijo razen nekaj po vezah.

    • Avatar vec
      vec 15:55 15.avgust 2018.

      1000% si zadel

  • Chelsea_Desailly 09:10 13.avgust 2018.

    Zapustila sem svoje delo, zdaj pa imam 26845 mesečnih donosov na operativna mesta. Kako? Delam preko interneta! Moja stara služba je bila nesrečna, lahko rečem, da se je moje življenje dramatično spremenilo! Preverite, kaj počnem zdaj .. pojdite na to ...prikaži več domačo spletno tehniško spletno stran in več kartic za več podrobnosti hvala veliko. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.Earn91.Com

  • jakec1575 08:18 13.avgust 2018.

    tega ne razumem. Za stanovanja ponavadi lahko kandidirajo tisti z visjimi prihodki, ki ze imajo urejeno stanovanjsko vprasanje. kako je to smiselno da davke namenjamo temu, da dobro situirani dobijo dolgotrajne najeme, ki jih po 15 letih spreminjajo v lastninsko ...prikaži več pravico oz. jih je takorekoc nemogoce ven spravit iz teh stanovanj in mora država kupovati nova stanovanja za moj davek, ki ga prigaram.

  • Avatar olor
    olor 09:44 13.avgust 2018.

    Adaptirajo naj raje tista, na primer vojaška, ki so nezasedena in propadajo ali v slabem stanju. Funkcionarji, pa že tako imajo rešen stanovanjski problem.

  • miki1234 13:32 13.avgust 2018.

    pa kdaj bo že konec te grabežljivosti. več ko imajo več si prilaščajo. zdaj bomo iz davkoplačevalskega proračuna gradili bloke, da bodo vanj lahko posranci naseljevali svoje familije in froce, po znatno nižjih cenah, kot so na trgu.

  • Avatar Minovak
    Minovak 22:49 13.avgust 2018.

    NAROD, KI IZVOLI SKORUMPIRANCE, SLEPARJE, LOPOVE IN IZDAJALCE, NI ŽRTEV, TEMVEČ SOKRIVEC! George Orwell

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.