Slovenija
16467 ogledov

Velik skok šolajočih se doma. Ministrstvo napoveduje preučitev zakonodaje

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Joseph_Smith 09:56 05.avgust 2021.

    Google plačuje dober dohodek od doma od 4600 do 6200 evrov na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Janez 12:05 05.avgust 2021.

    V bistvu so se ves čas korone že šolali doma, sedaj starši samo nadaljujejo ker našemu šolstvu, ki drvi v privatizacijo ne zaupajo več. Kustecevi in njeni ekipi ne zaupam več.

    • blayo 22:39 07.avgust 2021.

      Šolanje doma in šolanje na domu ni isto.

  • lovro4 08:17 05.avgust 2021.

    Na domu se bodo v glavnem šolali zato, ker pravi starši, ki jim ni vseeno za njihovega otroka, tega nočejo pošiljati v fašistične šole s podkupljenimi ravnatelji, ki bodo maltretirale otroke. Edino pravilno. Moj otrok je moj in odjebite, fašisti! ...prikaži več Ne dotikajte se naših otrok!

    • krnekina12 08:31 05.avgust 2021.

      Prihajajo nove generacije kavc znanstvenikov! Tko kot v Amerik. Dons so pa to razni kreacionisti, pa flat eartherji in nasploh najbol ignoranten folk.

    • blayo 22:38 07.avgust 2021.

      lovro, neumnosti pišeš. Od kar imamo lastno državo, se vsak lahko šola doma. Problem je ker je šolanje doma precej drag špas. Ali moraš zaposlit privat tutorja ali pa se sam spremeniš v njega.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.