Slovenija
98116 ogledov

Ministrstvo odločilo: brezplačen avtobus prav za vse!

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • smejka 12:45 08.november 2023.

    Preverite šoferje.Cca dva meseca nazaj, nekega petka, je vinjen voznik "NOMAGO" peljal dijake iz Ajdovščine proti Novi gorici.Poskrbeli so za policijsko oskrbo.

  • Facja 19:14 08.november 2023.

    Nič ni brezplačno. Npr. Arriva, ki je v lasti kapitalistov iz tujine pač ne vozi zastonj. Od države RS dobi subvencijo. To subvencijo država plača iz proračuna, ki ga polnim, jaz in ti in še kdo. Tako, da ne mi ...prikaži več srat o brezplačnih prevozih. Se pa penziči (ne sicer vsi) fjakajo brez veze po Sloveniji npr. na kavo na Bled ali v Koper.

  • Avatar NickMason
    NickMason 12:27 08.november 2023.

    Super,ups a avtobusovih prevozov sploh nimamo,razen če se z avtom odpeljem do avtobusne ,pametno res pametno

    • h4ck3r 08:39 09.november 2023.

      Sem ravno hotel komentirati...katere avtobuse? Na štajerskem bo, glede na vozni red martinovanje potekalo kar na avtobusnih postajah. Se pripelješ, piješ in ko prvi pelje nazaj je tako že dan mimo. :D

  • Avatar Suli
    Suli 13:27 08.november 2023.

    A se je ministrstvo za okolje uskladilo z ministrstvom za zdravje ali je to solo poteza 🤔

  • bleki 13:29 08.november 2023.

    A imajo bruhal nike na busu? Na Martinovo. mislim.

  • Avatar Leon
    Leon 08:11 09.november 2023.

    Kdo bo plačal brezplačne prevoze ? To je odkrita podpora pijančevanju . Sem mislil, da gre za kulturni dogodek ? Spomnim se prošnje osnovne šole za brezplačen prevoz otrok na ekskurzijo ,ki ni bil uslišan .

  • miho 13:15 08.november 2023.

    Ravno tam, kamor mi hodimo, avtobusi ne vozijo. Ali bodo na ta dan vozili?

    • h4ck3r 08:40 09.november 2023.

      Gre samo za lepo PR potezo in večno podporo ljubljančanom.

  • Idioti 12:03 09.november 2023.

    Namesto tega , vložite zakon po nujnem postopku , ki bo določal , da morajo vsi vozniki , ki so jih ujeli pijane v svoj avto namontirati alkoholmetre in to v vozniškem dovoljenju tudi označiti . Samo tako se bomo ...prikaži več rešili pijancev na cestah . Imamo ljudi , ki se dobr pijani obnašajo normalno in imamo takšne , ki že pri 0.6 popizdijo in se gredo po cesti Fitipaldije . Kazen za izklop alkoholmetra ali pa zamenjavo avta pa ista kot će pretrgaš plombo policije ali davkarije .!

  • darko24 19:53 08.november 2023.

    Super. Tko kot za prvi november, ko je ob 10.00 bil poln avtobus turistov, mi kot državljani smo pa mogli čakat dve uri na naslednji avtobus. Ob 12.00 uri za dva avtobusa turistov. Bravo fuknjenci, turisti imajo prednost pred nami ...prikaži več davkoplačevalci. Mi financiramo turiste da uporabljajo javni potniški promet. To nikjer ni v nobeni državi, samo pri nas je to možno.

    • Avatar Leon
      Leon 08:13 09.november 2023.

      Kadar je zastonj ne preverjajo državljanstva in osebnih podatkov .

  • Kmodri 09:47 09.november 2023.

    Imam bodočo stranko, ki bo cvilila, kako ji grozi zapor!

  • Idioti 11:55 09.november 2023.

    Pa kaj sej busi ne vozijo ponoči , ko nas zabrišejo iz gostiln ! Moral bi dodat nočne buse , tko k se jih doda za Dan mrtvih !

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:09 08.november 2023.

    Me zanima koliko nas bo davkoplačevalce stalo martinovo pijančevanje oziroma še ena nebulozna vladna poteza.

  • Kmodri 09:47 09.november 2023.

    Naj bo celo leto!

  • Grof 12:33 08.november 2023.

    Policaji ostali brez privilegijev, vlada še pijancem ponuja vožnjo, tokrat do nezavesti, a Golob bo kljub temu odletel v Dubaj

    • Avatar Leon
      Leon 16:17 08.november 2023.

      Jaz grem na golf na Mauritius https://www.belmondo.si/destinacije/mauritius/?gclid=Cj0KCQiAgK2qBhCHARIsAGACuzkA4ROmPSgyb0_9hFiRl5StiS3u5b4U1tAQpdBA9sbIfO4dIlcoaF4aAqgoEALw_wcB

    • munja 18:11 08.november 2023.

      leon kar pojdi, pa tam ostani.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.