Ne vem, ampak sam že zagotovo več kot desetletje opažam, da mlajše generacije, nekje pod 30 let in mlajši, po lokalih uživajo precej manj alkohola, kot so ga generacije prej, vključno z našo... Seveda kadar gre za slavja, razne zabavne… ...prikaži večne prireditve je alkohola še vedno preveč, pa čeprav manj, ampak ciljam predvsem, da ko gre mlajša družba v lokal ni več samoumevno, da bodo naročili alkohol ali vsaj večina njih ga ne. Zdi se mi tudi, da je precej manj prometnih nesreč mlajših vinjenih voznikov!?
Bi se kar strinjal. Že na splošno se mladi manj družijo po lokalih, pa še tisti, ki se, so bolj na poceni. Časi, ko smo ob vikendih na pivo hodili in so padale runde, so očitno mimo pri mlajših... Nesreče… ...prikaži več so pa po mojem mnenju bolj zaradi odtujenosti glave za volanom, ker ljudje ne razmišljajo o vožnji in situaciji, v kateri so, pač pa je glava popolnoma drugje, pol pa imamo kar pač imamo...
Sedaj se spije manj alkohola kot npr. 20 let prej.
teli na jnz kar tiho naj bodo koliko ga oni požrejo
Ne vem, ampak sam že zagotovo več kot desetletje opažam, da mlajše generacije, nekje pod 30 let in mlajši, po lokalih uživajo precej manj alkohola, kot so ga generacije prej, vključno z našo... Seveda kadar gre za slavja, razne zabavne… ...prikaži večne prireditve je alkohola še vedno preveč, pa čeprav manj, ampak ciljam predvsem, da ko gre mlajša družba v lokal ni več samoumevno, da bodo naročili alkohol ali vsaj večina njih ga ne. Zdi se mi tudi, da je precej manj prometnih nesreč mlajših vinjenih voznikov!?
Bi se kar strinjal. Že na splošno se mladi manj družijo po lokalih, pa še tisti, ki se, so bolj na poceni. Časi, ko smo ob vikendih na pivo hodili in so padale runde, so očitno mimo pri mlajših... Nesreče… ...prikaži več so pa po mojem mnenju bolj zaradi odtujenosti glave za volanom, ker ljudje ne razmišljajo o vožnji in situaciji, v kateri so, pač pa je glava popolnoma drugje, pol pa imamo kar pač imamo...