Avto
18987 ogledov

Mnogi vozniki to storijo takoj, ko se usedejo v avto, v Nemčiji je strogo prepovedano

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toma 09:26 28.oktober 2024.

    Ni bolj tupih ljudi od Švabov! Četudi ti uspe lepo postrgati led, bodo šipe takoj zadihane in vidljivost nula! Posledično moraš takoj ugasniti motor saj se ne moreš peljati! Torej moraš imeti plinski grelec, da tak avto spraviš v uporabno ...prikaži več stanje. Dojče idioten uberalles!

    • tlacan 10:00 28.oktober 2024.

      Zato ponujajo avte z Webasto grelci. Dela na nafto a motor ni prižgan.

    • Toma 10:26 28.oktober 2024.

      Torej zakonodajalec predpisuje tudi obvezen nakup takšnega grelca? Ali celo vodi pod standardno opremo?!

    • Avatar Zoran
      StarMačk 10:34 28.oktober 2024.

      To je en tumpast napol napisan članek, kjer je avtor del vsebine verjetno iztrgal iz konteksta. Po logiki tega članka potem tudi vozila, ki imajo tovarniško vgrajen Webasto grelec, le tega ne bi smela uporabljati, saj piše le, da je ...prikaži več ogrevanje vozila na mestu prepovedano!? Poleg tega pa hladen motor, še posebno dizel, v prvih nekaj kilometrih, v zrak spusti bistveno več škodljivih delcev, če se voznik takoj odpravi na pot, kot pa, če ga na mestu ogreje vsaj do tretjine delovne temperature...

    • Toma 11:54 28.oktober 2024.

      Vidim, da zelo dobro razumeš kaj prebereš! Jaz sem malce bolj površen ampak vedno mi gredo lasje pokonci, ko je kaj skregano z logiko ;-)

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:24 28.oktober 2024.

    Najbolj smešno se mi zdi,ko nekdo to piše, ki še nikoli ni šel iz kmečkega dvorišča

  • Avatar Leon
    Leon 07:42 28.oktober 2024.

    In kdo vse to nadzira ?

  • sam1 10:25 28.oktober 2024.

    Kaj pa vsa tista službena vozila,ki tako ali drugače nadzirajo promet in se v njih cele dneve in noči grejejo osebe ,ki so tam zaposlene,poleti pa se v vozlih hladijo v udobju klime. Oni verjetno ne spadajo v to kategorijo,medtem,ko ...prikaži več vozniki tovornjakov,ki so razen kakšnega vikenda zaprti v svoje kabine,ne uživajo teh ugodnosti.....

  • Avatar Zoran
    StarMačk 10:21 28.oktober 2024.

    "Ta zahteva je urejena v nemškem zakonu o cestnem prometu pod naslovom ""Varstvo okolja, prepoved vožnje ob nedeljah in praznikih"", kjer je navedeno, da je treba zmanjšati hrup in emisije izpušnih plinov. Prepovedano je tudi delovanje motorja v mirovanju"... Po ...prikaži večo tem takem, kako je avtor zapisal stavek, ta prepoved potem velja samo ob nedeljah in praznikih, al kaj!?

    • Toma 10:26 28.oktober 2024.

      Dojče idioten uber alles!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.