Že zato človek ne gre na dopust v NDH, da mu ni treba gledati napihovanja kockastih na vsakem koraku. Ni bolj debilnega plemena od ustašev. Kot posamezniki so lahko eni še ok, tako kot povsod po svetu, ko se združijo… ...prikaži več v pleme, so pa ogabni.
Slavafuk cefurski, odjebi. Raje pov3j, kaj je ta uk, ki ga slavis, imbecil praznoglavi. Moji so doma tukaj od pamtiveka, ti v svoji cefurski vukojebini si pa se do vceraj govoril tursko. Uk, uk, slavafuk, kaj je uk ki ga… ...prikaži več slavis, ti pofUKelj? No?
Btw, kje ti vidis tukaj omenjanje rusov, trol imbecilni. Vidim, cigo, da ti je vrocina usekala na edino preostalo mozgansko celico. A so ti odklopili strom tam v Žabjaku in zdaj niti ventilatorja, ki si ga pobral na kosovcu, ne… ...prikaži več moreš lavfat? Bogi bogi slavafukiqi šiptarski. Prosi brate albance, da ti posljejo generator in par kanistrov nafte 🤣🤣🤣🤣
Le v uk, le v uk, slavafuk, da utvefel boš,kaj je UK 🤣🤣🤣 Veliko je imbecilov tu gor, ampak ti si krona. Imbecil pavliha. Prvo mesto med imbecili, To je velik dosežek v taki mocni konkurenci.
Slavafuk, kje imate vi v žabjaku morje? Na sliki? Hohoho. Kako zgleda skavafukov triatlon v poletni vročini: na bazen gre peš, tam gre čez ograjo noter, za nazaj v žabjak pa spizdi kolo hohohohoho. Pa še umije se na bazenu,… ...prikaži več ker so luže v zabjaku suhe 🤣🤣🤣🤣🤣
Slavafukiqi šiptarski, tisti cigo, ki te je naredil tisti kuzli, ki te je skotila, je naredil kapitalno napako, da te ni soustil stari v rit. Svet bi bil lepsi in se proračun bi prihranil za socialo
Hohohoho slavafukiqi je narejen v rit hahahaha. Skotil si se pa tako, da je šla stara srat za grm in si ti padel ven. Direkt na pičko. In imas zato se zdaj poškodbo edine možganske celice hohohohahaha 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Že zato človek ne gre na dopust v NDH, da mu ni treba gledati napihovanja kockastih na vsakem koraku. Ni bolj debilnega plemena od ustašev. Kot posamezniki so lahko eni še ok, tako kot povsod po svetu, ko se združijo… ...prikaži več v pleme, so pa ogabni.
ti kar ostani svoji vukojebini rusji noben te ne bo pogrešal niti cel svet svinja ruska nacistična!
pooglej kje so vaši doma hahaha :D budale ruske
kje imate morje v riti haha :D
Slavafuk cefurski, odjebi. Raje pov3j, kaj je ta uk, ki ga slavis, imbecil praznoglavi. Moji so doma tukaj od pamtiveka, ti v svoji cefurski vukojebini si pa se do vceraj govoril tursko. Uk, uk, slavafuk, kaj je uk ki ga… ...prikaži več slavis, ti pofUKelj? No?
kkmalu boš izbrisan za vedno kr sanjej čefur debilni!
nisem vedel da si turek srbski haha neki novega zvem :D
Btw, kje ti vidis tukaj omenjanje rusov, trol imbecilni. Vidim, cigo, da ti je vrocina usekala na edino preostalo mozgansko celico. A so ti odklopili strom tam v Žabjaku in zdaj niti ventilatorja, ki si ga pobral na kosovcu, ne… ...prikaži več moreš lavfat? Bogi bogi slavafukiqi šiptarski. Prosi brate albance, da ti posljejo generator in par kanistrov nafte 🤣🤣🤣🤣
Srveda, turcin kot si, ne razumes slovensko in potem klatis neumnosti. slavafukiqi siptarski cigo, a ti je kaj vroče v zabljaku 🤣🤣🤣
Le v uk, le v uk, slavafuk, da utvefel boš,kaj je UK 🤣🤣🤣 Veliko je imbecilov tu gor, ampak ti si krona. Imbecil pavliha. Prvo mesto med imbecili, To je velik dosežek v taki mocni konkurenci.
Slavafuk, kje imate vi v žabjaku morje? Na sliki? Hohoho. Kako zgleda skavafukov triatlon v poletni vročini: na bazen gre peš, tam gre čez ograjo noter, za nazaj v žabjak pa spizdi kolo hohohohoho. Pa še umije se na bazenu,… ...prikaži več ker so luže v zabjaku suhe 🤣🤣🤣🤣🤣
bogi si reven v glavi.......res boga mati ko te je skotila
Slavafukiqi šiptarski, tisti cigo, ki te je naredil tisti kuzli, ki te je skotila, je naredil kapitalno napako, da te ni soustil stari v rit. Svet bi bil lepsi in se proračun bi prihranil za socialo
Hohohoho slavafukiqi je narejen v rit hahahaha. Skotil si se pa tako, da je šla stara srat za grm in si ti padel ven. Direkt na pičko. In imas zato se zdaj poškodbo edine možganske celice hohohohahaha 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Pa glih tega debilčka Modrićića so moral na začetek članka porinit??
Brez modriča ne bi zmagali
a naš futbal -ne vredi ni pola pice hladne vode, Komaj da je Janša prišel na oblast da bodo naši futbaleri lahko pričeli delati in zmagovati