Šport /sport/nogomet

Hrvati ne morejo verjeti, kaj gledajo na SP: Prisežem, kot da bi ...

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eeee 12:10 28.junij 2026.

    Že zato človek ne gre na dopust v NDH, da mu ni treba gledati napihovanja kockastih na vsakem koraku. Ni bolj debilnega plemena od ustašev. Kot posamezniki so lahko eni še ok, tako kot povsod po svetu, ko se združijo ...prikaži več v pleme, so pa ogabni.

    • slavauk22 13:04 28.junij 2026.

      ti kar ostani svoji vukojebini rusji noben te ne bo pogrešal niti cel svet svinja ruska nacistična!

    • slavauk22 13:05 28.junij 2026.

      pooglej kje so vaši doma hahaha :D budale ruske

    • slavauk22 13:07 28.junij 2026.

      kje imate morje v riti haha :D

    • eeee 13:13 28.junij 2026.

      Slavafuk cefurski, odjebi. Raje pov3j, kaj je ta uk, ki ga slavis, imbecil praznoglavi. Moji so doma tukaj od pamtiveka, ti v svoji cefurski vukojebini si pa se do vceraj govoril tursko. Uk, uk, slavafuk, kaj je uk ki ga ...prikaži več slavis, ti pofUKelj? No?

    • slavauk22 13:14 28.junij 2026.

      kkmalu boš izbrisan za vedno kr sanjej čefur debilni!

    • slavauk22 13:16 28.junij 2026.

      nisem vedel da si turek srbski haha neki novega zvem :D

    • eeee 13:17 28.junij 2026.

      Btw, kje ti vidis tukaj omenjanje rusov, trol imbecilni. Vidim, cigo, da ti je vrocina usekala na edino preostalo mozgansko celico. A so ti odklopili strom tam v Žabjaku in zdaj niti ventilatorja, ki si ga pobral na kosovcu, ne ...prikaži več moreš lavfat? Bogi bogi slavafukiqi šiptarski. Prosi brate albance, da ti posljejo generator in par kanistrov nafte 🤣🤣🤣🤣

    • eeee 13:19 28.junij 2026.

      Srveda, turcin kot si, ne razumes slovensko in potem klatis neumnosti. slavafukiqi siptarski cigo, a ti je kaj vroče v zabljaku 🤣🤣🤣

    • eeee 13:21 28.junij 2026.

      Le v uk, le v uk, slavafuk, da utvefel boš,kaj je UK 🤣🤣🤣 Veliko je imbecilov tu gor, ampak ti si krona. Imbecil pavliha. Prvo mesto med imbecili, To je velik dosežek v taki mocni konkurenci.

    • eeee 13:25 28.junij 2026.

      Slavafuk, kje imate vi v žabjaku morje? Na sliki? Hohoho. Kako zgleda skavafukov triatlon v poletni vročini: na bazen gre peš, tam gre čez ograjo noter, za nazaj v žabjak pa spizdi kolo hohohohoho. Pa še umije se na bazenu, ...prikaži več ker so luže v zabjaku suhe 🤣🤣🤣🤣🤣

    • slavauk22 13:27 28.junij 2026.

      bogi si reven v glavi.......res boga mati ko te je skotila

    • eeee 13:46 28.junij 2026.

      Slavafukiqi šiptarski, tisti cigo, ki te je naredil tisti kuzli, ki te je skotila, je naredil kapitalno napako, da te ni soustil stari v rit. Svet bi bil lepsi in se proračun bi prihranil za socialo

    • eeee 13:48 28.junij 2026.

      Hohohoho slavafukiqi je narejen v rit hahahaha. Skotil si se pa tako, da je šla stara srat za grm in si ti padel ven. Direkt na pičko. In imas zato se zdaj poškodbo edine možganske celice hohohohahaha 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Avatar Bozo53
    Bozo53 14:52 28.junij 2026.

    Pa glih tega debilčka Modrićića so moral na začetek članka porinit??

  • Avatar Garancija
    Garancija 13:22 28.junij 2026.

    Brez modriča ne bi zmagali

  • Ender.3 13:32 28.junij 2026.

    a naš futbal -ne vredi ni pola pice hladne vode, Komaj da je Janša prišel na oblast da bodo naši futbaleri lahko pričeli delati in zmagovati

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.