Slovenija
5 ogledov

Molk pred sestankom SDS

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Rav Rudolf 15:28 21.januar 2012.

    sram me je, da živim v deželi kjer z prevaro pride stranka na oblast !dokaz, da je nekaj hudo narobe, saj je IJJ v kazenskem postopku, neštetokrat je imel polna usta kaj je za druge politike prav in higienično, ...prikaži več ha !!,da bi morali sami odstopiti za dejanja, ki niso pol toliko huda kot njegova ! očitno sam brez laži in prevare ne zna živetito ni naš pravi politik, takega si ne želimo !

  • privat 13:34 22.januar 2012.

    pa je sploh kdo da naredi red v državi...seveda mislim na ta red ,ki bo privedel do aretacij teh klovnov..

  • Oseba_ 13:31 21.januar 2012.

    Ne želim Janše za mandatarja...Ne želim.

  • smito23 13:47 21.januar 2012.

    janša je človek, zaradi katerega je bilo to zdravilišče 20 let zaprto, zdaj pa še na obisk pride??? žalosten dan za te toplice.....NE janšizmu!

  • Ronald Reagan 15:03 21.januar 2012.

    Ja, JJ je kriv...za vse...me drugim tudi zato, da imaš ti danes mehko sranje :-)

  • enola 16:04 21.januar 2012.

    Želja ni zahteva. Tudi ti si verjetno želiš sedmice, ane Ronči? Sploh pa, pšt o volitvah in tem gnilem volilnem sistemu.

  • marinic.nada 16:49 21.januar 2012.

    Daj si že dopovedat, da 28% še ni večina!! Meni Janša tudi ne paše preveč, ampak ga imam vseeno rajši kot kriminalca Jankoviča!!

  • izRODEk 17:54 21.januar 2012.

    a to bo zdaj kao pohod naci fašistov po sloveniji? turneja? : )))))NE janšizmu!

  • raviotar 01:41 22.januar 2012.

    Jst pa predlagam, da naša nefunkcionalna in nasplošno nesposobna vlada kontaktira mehiški kartel in uvozi ene 3-5 njihovih vodilnih ljudi. Isti klinac kar se kriminala tiče, postali bomo vsi bogati in takrat bi rada videla enega samcatega, ki bo upal ...prikaži več ukrast 1 cent! Sej je res, da so ti tiči izredno kruti, ampak po nekem načelu poštenja med lopovi. In če je že vrh v celoti kriminalen, ne vem zakaj ne bi bili še državljani. Aja, no, pa demokraciji se bi tem primeru bilo treba odpovedat....čakte...ah, saj je že sedaj ni...tko da no problem.

  • raviotar 01:46 22.januar 2012.

    A si ziher? A veš kaj je parlament, kaj je mandatar in kaj ti osebki predstavljajo? No, očitno ne: tebe in mene, pa mojega soseda in unga, ki se zdajle sprehaja po Čopovi...In hudiča, če ne bo narodu enkrat orenk ...prikaži večk počilo pol pa res ne vem...

  • Ronald Reagan 15:02 21.januar 2012.

    te je kdo vprašal?Svoje si povedal na volitvah...dalje več ni tvoja stvar...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.