Magazin /magazin/vip
24 ogledov

Murko postavil ceno za sinove fotografije

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 13:53 25.februar 2013.

    Bolje bi bilo, da v roke vzame psihiater tiste, ki ga hodijo gledat oz. mu še celo plačujejo za to.

  • JohnSmith30699 15:39 25.februar 2013.

    on je na en način genij!Bolj ko ga ljudje sovrazimo in nam gre na kozlanje bolj on sluzi!Ker kaj pa je bolj nagravznega kot kot za foro kolegu dati koledar z Murkotom, da se mu utrga - ...prikaži več Murko pa sluzi!Tako da verjamem da bo nekdo kupil sliko in objavil in verjemite da to tisti spletni portal tisti dan zelooo obiskan ze samo zato da folk komentira kok mu gre na kozlanje in kako ga sovrazijo in...blabal :)))

  • leonardo 09:16 25.februar 2013.

    Točno Pepe, pa kaj ta človek misli, da je svetovna zvezda. Sliko vsakeka malega Slovenčka bi raje videl kot pa njegovega. Že res, da si na drug način ne zna služiti kruha kot s traparijami, samo upam, da nihče ni ...prikaži veči toliko neumen, da bi mu plačal za malčkovo sliko. Sicer pa otrok ni kriv, da ima zmešana starša.Že to je dovolj trapasto, da po svetu odkupujejo slike otrok"slavnih" staršev.

  • marko.s 13:36 25.februar 2013.

    Tale pa očitno ni pri tapravi ..

  • Marjana Gorišek 13:41 25.februar 2013.

    kaj pa temu ni jasn madonca upam da nau kdo tolk butst p res dau tolk dnarja

  • depresija 14:18 25.februar 2013.

    lahko mi pokaže sliko njegovga poštarja pa smo že skoraj tam...

  • goldi808 15:29 25.februar 2013.

    Ta pa je ena velika BUDALA.Kdo pa misli da je,da mu bodo plačevali slike????????????Ne vem kdo take bolane članke sploh objavlja.

  • mph 21:56 25.februar 2013.

    Prej vaškega mesarja ... takega, ki ima želodec. :-)

  • Pepe1 09:02 25.februar 2013.

    Zanima me koliko državljanov zanima Damjan Murko in njegov sin,da bi mu morali plačati,da ga bo pokazal,ker jaz bom takoj odpovedal dnevnik ,če se bo pojavil v njem.Nevem kaj se sploh predstavlja ta bolnik,ki prvič nima posluha za glazbo inko ...prikaži več ga pogledam se mi zasmili,ker si sam ne more pomagat zato bi bilo dobro,da ga dobi en dober psihater,ker mislim,da je še čas,da mu pomagajo

  • millenium 13:57 25.februar 2013.

    ... nekateri so pa res za vroče....!

  • Sia 13:59 25.februar 2013.

    "...V bistvu sva se s soprogo odločila, da del sredstev nameniva v dobrodelne namene, seveda bova sama odločila, komu in KDAJ.":))) čez enih 15 let

  • slajan 11:55 25.februar 2013.

    Nakup se vsekakor isplača - tudi banke bi projekt zagotovo kreditirale. Ha, ha!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.