Slovenija
5475 ogledov

Murskosoboško državno tožilko že tretjič dobili pijano za volanom

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 19:57 13.december 2022.

    Upam, da jo ustavijo predan kako družino zaznamuje do konca življenja.

  • Gandi123 22:06 13.december 2022.

    "O alko, alko, ja te volim, a ti mene bacaš"

  • robi2107 20:50 13.december 2022.

    Baba ma resne težave z alkotom.

  • Avatar pantani
    pantani 07:21 14.december 2022.

    Odvzem licence in obvezno zdravljenje!!!

  • Avatar pantani
    pantani 07:20 14.december 2022.

    "Moram tako povedati: Nikoli ne veš, v kakšnem stanju pride v službo. Jaz ji ne morem sam dati alkotesta, za to moraš izdati odredbo, pozvati detektiva. Ta pride, izvede postopek in to traja," No, še ena cvetka javne uprave,namreč v ...prikaži več gospodartsvu, če je sum na alkohol, pride varnostni inžinir, ki je zaposlen v podjetju, ter ti da pihat!!!

  • Ender3 00:30 14.december 2022.

    Tale Farić je, analfabet. Odgovorni jo lahko na podlagi testov in zdravniške napotnice nemudoma pošljejo na prisilno zdravljenje. Tako je mogoče postopati morda pa, je drugače za tožilce njenega ranga.

  • leonardo 09:01 14.december 2022.

    In zakaj ni imena in priimka te prekrškarice. A ja, ni " navaden" državljan. Sicer ime in priimek vem, ker ga je obelodanil Siol, ki pa meni nič ne pove, ker jo ne poznam. Tukaj se gre za princip. Če ...prikaži več je človeku dokazano, da je bil pijan, se pove kdo to je. No ja, sosedov Francelj bi bil takoj v vseh časopisih in še na TV.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.