Svet
1259 ogledov

Musk po prevzemu Twitterja napovedal plačevanje

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar mahatma2
    mahatma2 14:16 02.november 2022.

    Nekoč je Musk izjavil , da ima neizmerno rad človeštvo. Torej naj porabi vse milijarde za dobrobit človeštva ,sam naj pa obdrži 1 milijardo in še vedno bo med najbogatejšemi ljudmi na svetu. Drugače povedano , hinavec in skopuh kot ...prikaži večt vsi milijarderji. 8 dolarjev na mesec pa pomeni 96 dolarjev na leto in med navadnimi ljudmi ne verjemem , da bo našel bedake , ki bodo to njemu plačevali.

  • Pepe007 12:53 02.november 2022.

    Musk je podjetje drago plačal zato, da bi z njim primerno zaslužil. Sproti in ko ga bo prodajal. Vse ostalo so pravljice za rajo.

    • ico8 14:10 02.november 2022.

      Pravilno! Ce ne bi tako mislil, ne bi imel kar ima! Samo "nasi" prakticirajo drago kupiti in poceni prodati!

    • Ender3 14:39 02.november 2022.

      ico8 kaj misliš, se bo Ištvan odrekel twiterju, on ne plačuje rad računov in davkov.

    • ico8 19:25 02.november 2022.

      O ne, ne bo se odrekel,ker sem ze jaz prevzel njegov racun nase, imam rabat, ker se poznam z Muskom...

  • Slavko Krizman 12:17 02.november 2022.

    me preav zanima koliko osebkov bo plačevalo 8 dolarjev vsak mesec...

    • pravičnik77 14:18 02.november 2022.

      IJJ bo plačeval po 80 evrov na mesec, ker mu bo drugač dolgčas v življenju

    • Ender3 14:41 02.november 2022.

      pravičnik77👍 ali pa si bo našel primernega sponzorja iz proračuna njegove stranke.

  • ico8 11:46 02.november 2022.

    Hehe, zdaj se demokratično odloča, kaj se lahko naredi, objavi in ​​kaj ne. V demokraciji enega človeka je to enostavno. Bravo Musk, rdece mravljice hodijo po trepalnicah!

    • h4ck3r 12:08 02.november 2022.

      Sedaj se je menda demokratično določilo, kaj oz. bolje rečeno kdo velja za sovražni govor. Sedaj bo pa to v rokah enega človeka za povrh pa še plačljivo. Huh kako že tulijo raznorazni osebki, ki so vedno delali za ljudi ...prikaži več in bojda tudi v njihovem imenu in interesu. :-D

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.