Svet
6447 ogledov

Panika na Hrvaškem, julija občutno manj turistov kot lani

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar NickMason
    NickMason 14:37 16.avgust 2024.

    Saj že cel cajt samo gori in gori po dolgem in počez Dalmacije in Istre

  • Ender3 16:13 16.avgust 2024.

    Kockasti so tipični cigani. Posesivni, koristoljubni in prevarantski..

  • Kmodri_ 19:19 16.avgust 2024.

    Bodo hrčki malo shujšali in spoznali, da se oderuštvo ne splača!

  • Pierre 16:14 16.avgust 2024.

    Mi gremo septembra spet na Jadransko obalo in otoke, juhu!!!

    • Ender3 18:40 16.avgust 2024.

      Bravo, rešitelj njihove turistične sezone in proračuna. Pa zapravi nekaj še namesto nas, ki tega ne počnemo..

  • Avatar MS
    MS 14:49 16.avgust 2024.

    Panika na Hrvaškem, julija občutno manj turistov kot lani ===> BOG VE KJE JE VZROK ===>Hrvaška, Rabac 7 dni polpenzion 2 osebi 1380 eur,==> Tunizija Port El Kantaoui 7 dni DVE OSEBI AL INCLUSIVE + LETALSKI PREVOZ 1460 EUR!

    • Avatar Ddddd
      Ddddd 14:56 16.avgust 2024.

      ZATE JE ITAK EDIN POLETJE NA ŠKOLJKI 🤣🤣🤣🤣

    • Avatar NickMason
      NickMason 15:14 16.avgust 2024.

      Ddddd,👍🤣🤣🤣

    • SlavkoKrizman 16:03 16.avgust 2024.

      Pišeta samo, da pišeta...napišita kakšen resen kontra komentar podprt z dokazi, kot je to napisal MS...

    • Ender3 16:11 16.avgust 2024.

      Slavko saj @MS ne rabi advokata vse kar rabi od/nekje kopira. Izpade pa kot pravi multipraktik..

    • Žvižgač 16:18 16.avgust 2024.

      V tuniziji imaš v ceni tudi garje, umazanijo in drisko vključeno.

    • Avatar MS
      MS 16:29 16.avgust 2024.

      Žvižgač, mogoče tam kjer ti letuješ!

    • Avatar Ddddd
      Ddddd 16:34 16.avgust 2024.

      @SLAVKO IN KAKO NAJ TI DOKAŽEM DA IMA MS ZADOST SAMO ZA POLETJE NA ŠKOLJKI BI RABIL NJEGOV BANČNI ISPISEK PA NIMA BANKE🤣🤣🤣🤣

    • Avatar Ddddd
      Ddddd 16:36 16.avgust 2024.

      ITAK PA NJEGA NE ZANIMAJO DOKAZI ON SAM DA NEKI TROBEZLA PA ENE LINKE POPA PA JE SREČEN

    • Avatar MS
      MS 16:50 16.avgust 2024.

      Dr. Ender, znanje se lahko črpa tudi iz dostopnih objav znanstvenih institucij! Polpismenim trolom so razumljivo ti viri težko dostopni! Zato vam tudi posredujem te linke! Moj copy paste je metoda s katero vam šank-strokovnjakom posredujem resnične rezultate konkretnih znanstvenih ...prikaži večih raziskav! A trdoglavi se opirate le na "znanje" iz šank debat!

    • SlavkoKrizman 17:13 16.avgust 2024.

      @Ddddd Ender tukaj ni pripopal nobenega linka. Aja nisi niti prebral kaj je napisal...Glede dokazovanja pa tole: Napisal sem, da napiši kontra komentar MS-ovem z dokazi, da nima prav...ne, da meni dokazuješ kaj si ti osebno misliš o MS-u.

    • SlavkoKrizman 17:14 16.avgust 2024.

      Se opravičujem ... Želel sem napisati MS in ne Ender..

    • Avatar Ddddd
      Ddddd 17:39 16.avgust 2024.

      @SLAVKO SEM TI V DRUGEM DELU VSE ODGOVORIL ŠE ENKRAT SI GA PREBERI A LINKI ČE NISI PADU Z MARSA POTEM VEŠ ZAKAJ GRE

    • Avatar Ddddd
      Ddddd 17:42 16.avgust 2024.

      ITAK TI SAM RAZLAGA DA POPA LINKE PROBLEM JE DA NAJ BI NJEGOVI LINKI BLI SUHO ZLATO OD DRUGIH PA POV KURCA NISO VREDNI PA ŠE PODTIKA STALNO NEKI MS JE TROL S TROLOM SE POGOVARJAŠ V TROLŠČINI SAMO TAKO GA UTIŠAŠ

    • Ender3 18:33 16.avgust 2024.

      MS ti vse kopiraš iz čiste znanosti in svojega neznanja..Potem pa tvoja znanost nasede kot, v primeru kovid spektakla. In sedaj, ko po epidemiji beležijo po svetu več kot 31milj.preseženih smrti znanost še vedno ugiba, če to ni zaradi posledic ...prikaži več cepljenja. Je pa znanstveno dokazano, da ima aspirin protect tudi placebo učinek.

    • SlavkoKrizman 19:20 16.avgust 2024.

      @Ddddd Še vedno nisi odgovoril z nekim tehtnim razlogom proti MS-ovem prvotnem komentarju...Pa tisti caps-lock si sklopi...če znaš...

    • SlavkoKrizman 19:22 16.avgust 2024.

      In ja, si napisal, da NJEGA ne zanimajo dokazi itd.... mene pa....torej ? Bo kakšen tehten protikomentar al boš samo pisal kako nemaraš MS-a?

  • FejstDogaja 17:54 16.avgust 2024.

    Kakšna panika? :))) Ko imajo rast, se hvalijo z rekordi, ko imajo manj turistov, pa rečejo, da rasti itak nočejo, ker je turistov že zdaj preveč. :)))

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.