Lopovi
Ovce so za striženje.
Kakor se kdo znajde,se dobi tudi za zmerno ceno
Jbg, oni bi radi samo še Abramoviče in podobne. Oni ne rabijo parkirišč.
Očitno je hoja nekaterim odveč. Naj turisti malo pešačijo.
Jaz bi prej rekel, da so kockastim turisti odveč. Skrajni čas, da turisti, kot temu rečemo, glasujejo z nogami. Ali z denarnico.
eeee, pravijo Dalmatinci. Jaz že 20 let nisem bil v Dalmaciji in je ne pogrešam. Svet je velik, bogat, lep, prijazen al pa ne. Zato potujem.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Lopovi
Ovce so za striženje.
Kakor se kdo znajde,se dobi tudi za zmerno ceno
Jbg, oni bi radi samo še Abramoviče in podobne. Oni ne rabijo parkirišč.
Očitno je hoja nekaterim odveč. Naj turisti malo pešačijo.
Jaz bi prej rekel, da so kockastim turisti odveč. Skrajni čas, da turisti, kot temu rečemo, glasujejo z nogami. Ali z denarnico.
eeee, pravijo Dalmatinci. Jaz že 20 let nisem bil v Dalmaciji in je ne pogrešam. Svet je velik, bogat, lep, prijazen al pa ne. Zato potujem.