Avto

Na Hrvaškem ponoreli s cenami parkiranja - tudi po 20 evrov na uro!

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maček 08:02 23.junij 2026.

    Lopovi

  • duc1 10:15 23.junij 2026.

    Ovce so za striženje.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:04 23.junij 2026.

    Kakor se kdo znajde,se dobi tudi za zmerno ceno

  • eeee 10:08 23.junij 2026.

    Jbg, oni bi radi samo še Abramoviče in podobne. Oni ne rabijo parkirišč.

  • dare326 08:49 23.junij 2026.

    Očitno je hoja nekaterim odveč. Naj turisti malo pešačijo.

    • eeee 10:05 23.junij 2026.

      Jaz bi prej rekel, da so kockastim turisti odveč. Skrajni čas, da turisti, kot temu rečemo, glasujejo z nogami. Ali z denarnico.

    • dare326 12:20 23.junij 2026.

      eeee, pravijo Dalmatinci. Jaz že 20 let nisem bil v Dalmaciji in je ne pogrešam. Svet je velik, bogat, lep, prijazen al pa ne. Zato potujem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.