Slovenija
32101 ogledov

Na Hrvaškem porast strupenjač – kako je pri nas?

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss1
    luckyss1 18:14 26.maj 2024.

    " Američanko na Doliču pod Triglavom ugriznil gad. Do incidenta je prišlo, ko je 47-letna turistka, misleč, da v Sloveniji ni strupenih kač, gada želela prijeti in ob tem od njega prejela tri ugrize."......Darvin, devolucija ...Zarukanost kot primarno stanje..

  • Pierre 12:07 26.maj 2024.

    Sam ne na Hrvaško, tam je poleg tega kava z mlekom skor 5 evrov!!!!!

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:58 26.maj 2024.

      Kakor hočeš,mi gremo zgolj na obalo ,ne v gostilno

  • Kmodri_ 11:50 26.maj 2024.

    Naravni sovražniki hrčkov so kače! Kaj jim ni jasno?

  • Idioti 09:50 28.maj 2024.

    Vsi ki radi kolesarite dopoldne , zlasti poleti na morju, morate vedeti, da se zjutraj kače grejejo na robovih asfalta ,ravno tam , kjer je kolesarska steza. Zato kolesarite vsaj meter stran od roba ceste, da vas avtomobili obkrožijo v ...prikaži večv prehitevanju in da se vam ne zgodi, da v paniki srečanja zapeljete naenkrat na sredino ceste in pred avto !!!!!Se peljem po Bosni in od daleč vidim na sredini ceste strgan kamionski jermen . Ko sem prišel pa zraven , se je začel jermen plaziti in mi zapirati smer

    • Idioti 09:55 28.maj 2024.

      Samo dvig nog , me je rešil ugriza. Za punce to ne velja , ker tudi ob taki reakciji ponavad fašejo kačona !

  • Idioti 09:42 28.maj 2024.

    Ležal sem s kačarji na infekcijski. Ko sem šel na dvorišče kadit , je prišel možakar v spremstvu žene , star enih 70 let in me vprašal kje je infekcijska , žena pa takoj ugrizao ga poskok. Jaz pa kdaj ...prikaži večaj pa , pa pravi da že enih 8 h nazaj . Kaj ste pa delal tolk časa. Ja dokler sva prišla od ovc nazaj do kolibe , se zrihtala in šla z pol Triglava v dolino in bus , je preteklo tolko časa . Pa starec tud omotičen ni bil .

  • LukaMB 21:17 26.maj 2024.

    Hrčki majo kače v parlamentu, stalno sikajo in kradejo še tisto malo kar se ukrasti da v Sloveniji pa še ratuje jim. Rezultat hlapčevske politike se nadaljuje, JJ misli še orožja pošiljati Ukrajini in da se v Ukrajini branijo 'vrednosti ...prikaži več EU', kako pa če ukroti niso ne v EU ne v nato-teroristični organizaciji. Kakšne so to vrednosti? Vrednosti pobijanja civilistov in skrivanja med civilisti po cia-ejevsko. Hrvati so identični, vedno so bili plačanci za tuje interese Vatikana in Nemčije.

    • LukaMB 21:18 26.maj 2024.

      Ker je omejitev črk, dopis: JJ bi se moral osredotočiti na Slovenijo in te hrčke malo naučiti pameti če ma jajca, drugače je brezjajčnež.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.