Slovenija
9677 ogledov

Na mizi tudi predlog za popolno zaprtje države

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 15:41 25.marec 2021.

    Strah in pritisk je treba vzdrževat, ker samo tako lahko pripraviš narod, da upošteva še tako nelogične in neumne ukaze oziroma ukrepe.

  • Decko 19:21 25.marec 2021.

    Najboljši predlog bi bilzaprtje parlamenta, še v vrtcu se lepše obnašajo

  • Ender3 15:45 25.marec 2021.

    Potenciranje stanja strahu ni zaradi korona situacije, nevarnost je, sesutje vlade. In kot je za vladnika značilno bi v tem primeru, vse dal pod ključ, odgovornost pa porazdelil med vse stranke in državljane. Če vsi ukrepi do sedaj niso učinkovali, ...prikaži več tudi popoln lockdown ne bo koristil. Vso državo bi morali tretirat kot "mehurček" močno varovat meje in preprečiti vnose iz tujine. Dogaja se, da posameznik z dokazilom okužbe, prestopi nekaj državnih meja, predno ga detektirajo.

    • blayo 21:16 25.marec 2021.

      To da noben ukrep ni učinkoval si se pa močno zlagal. Na Sledilniku imaš točno označeno kdaj se je kakšen ukrep zgodil in potem lepo vidiš ali je deloval ali ne.

  • popokatopetl 19:38 25.marec 2021.

    Zaprtje seveda ne bi delovalo, ker ljudi ne moreš tolk časa nategovat in pričakovat da bodo potem vodljivi na on/off.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 23:22 25.marec 2021.

    Edina res pametna v tem trenutki je da se državo zapre! Boljše za 14 dni ali tri tedne, kot da se ta agonija spet mesece vleče. Pa preden me linčate, ne ne podpiram trenutne vlade.

  • Kirka 19:41 25.marec 2021.

    https://siol.net/novice/svet/najhitrejsi-pri-cepljenju-na-svetu-a-epidemije-se-zdalec-niso-ustavili-545385

  • blayo 21:11 25.marec 2021.

    Mene zanima pa kaj je pod mizo, ne na mizi 😂

  • LetherHossen 20:20 25.marec 2021.

    JJ to mi deli. Zaprtje do dna.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.