In ta ''študent'' ima status. Plačamo mu za o, da je tu, pa še več. Njegova država ''ni varna'' po definicijah zblojenih bab. Včeraj na Viču. Malo vroče, punčke nekje 10-12 let se igrajo in '' 3xpečeni'' iz varne razdalje… ...prikaži več opazujejo. Ja, politiki, kaj nimate hčera????
Samo ena od prevladujočih oblik multikulturnosti. Dobrodošli poganjalci modrih nahrbtnih torb.
v argentini prav zaprav v Ameriki so vcasih takšne zlikovce presekali na pol
Hočete rečt posilstvo?
Multi-kulti.
Študent? A niso vsi od tam doktorji ali astrofiziki in jedrski znanstevniki?
In ta ''študent'' ima status. Plačamo mu za o, da je tu, pa še več. Njegova država ''ni varna'' po definicijah zblojenih bab. Včeraj na Viču. Malo vroče, punčke nekje 10-12 let se igrajo in '' 3xpečeni'' iz varne razdalje… ...prikaži več opazujejo. Ja, politiki, kaj nimate hčera????
jebem vam mater levicarsko zblojeno