Slovenija
95 ogledov

Na Primorskem težave zaradi burje

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zic 10:06 08.december 2012.

    ko si ti še spal, smo imeli mi vse skidano pred svojim pragom, ter z ostalimi smomorali na roko skidati cesto, da so nekateri lahko sploh šli v službo....samo zanima me koliko brihtola si pojedel!?

  • kvizko5 13:32 08.december 2012.

    Tako kot vsako leto je tudi sedaj enaka zgodba...službe ki skrbijo za čiščenje niso pripravljene, organizirane in še bi se lahko naštevalo. Ne razumem zakaj jim ideja, da čakajo na teh 10 cm potem pa ne sfolgajo. Dokler nisem imel ...prikaži večl opravka s tujino nisem mogel ocenjevati vendar sedaj, ko sem vsak teden v Nemčiji pa lahko samo rečem našim službam.....dajte se učit od drugih in ne iščite izgovorov!!!!! V MB je kaos!!!

  • zic 08:54 08.december 2012.

    to so vsakoletna izmotavanja...tko ko je 10 cm snega al pa pol metra je od vas isto sranje,zato ne klobasat...če se v 21 stoletju ne znate obrnt pa nimam kaj rečt....

  • supreme 09:13 08.december 2012.

    ce se ne znas vozit v 10 cm visokem snegu pa dej izpit nazaj pa bodi lepo doma in kamot visis na netu in naprej klobasas neumnosti.

  • zic 09:18 08.december 2012.

    ne imej glavo le za frizuro in ne klobasaj....vremenarji vpijejo o količini snega že 1 teden, če se pa ne znajo pripravit je pa nekaj hudo narobe....

  • Lavdan 09:47 08.december 2012.

    Zic najbolje bo če vzameš lopato in pred svojim pragom čimprej očistiš sneg, da ti ne bo zdrsnilo in se ne polomiš. Strokovnjakom pusti naj opravijo svoje delo na cestah. V maju ne bo snega in se boš lahko vozil ...prikaži več kolikor boš želel, če se ne znaš peljati po snegu.

  • Jutranja Zarja 12:17 08.december 2012.

    Ma kaj jokate super je. sej je zima vendar, če pa nimate opremljenega avteka in se bojite vozit pa doma bodte. juhuhu

  • KOJAK 16:19 08.december 2012.

    Očitno še nisi bil v tujini med padavinami. Sam sem v Nemčiji stal več kot 3 ure na avtocesti in to ponoči - zaradi snega.

  • Scott 21:42 09.december 2012.

    Primorci;pa ja ne boste za to burjo krivili Spoštovanega Gspoda predsednika vlade RS Janeza Janše?

  • Pepe007 11:42 08.december 2012.

    Ne vem sicer kako je drugje, ampak pri nas so ceste zadovoljivo splužene. Plužne skupine niso zaspale, res pa je, da nikakor nimajo toliko vozil, da bi vsake pol ure šli po isti cesti. Če piha veter in sneži, to ...prikaži več pomeni, da bo občasno pač cca 10 cm snega na cesti. Za osebna vozila z dobro opremo in izkušenimi vozniki ni problema, ostali pa tako ali tako v soboto lahko počakajo doma. Problem je tovorni promet. Ti bi morali voziti samo v konvoju za plužno skupino na avtocesti dokler sneženje ne mine.

  • JaneDoe 02:00 09.december 2012.

    Ma vsako leto ista štorija. Lani sem 5 ur stala v nepremični koloni pri Postojni, ker je bil - glej ga zlomka - zdrs nekega tujega tovornjaka z letnimi gumami. Letos iste zgodbe in drugo leto bodo iste. Na stotine ...prikaži več ljudi stoji v vrsti na minusu, ker pač nek bolgarski šalabazer ni hotel investirat v nove gume ... Obožujem sneg, ljubljanske ceste so super, ampak tale AC proti primorski je pa vsako leto živa bruka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.