Magazin /magazin/vip
114408 ogledov

Na skrivaj posnet video razkriva, kako se William in Kate obnašata do zaposlenih

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 07:06 02.februar 2023.

    WTF?!!! In kje na videu se vidi njuno obnašanje do zaposlebih??? Ma ste res podn ratal!!!

  • robi2107 08:32 02.februar 2023.

    Spet clickbait. To mi je remainder, da teh člankov z rumenim sploh ne smem odpirati, ker so same smeti in nateg.

  • leonardo 07:41 02.februar 2023.

    Nič videl. Od celotnega posnetka je tričetrtine videti pristanek in vzlet helikopterja. Ja res enkraten posnetek, če se hočeš učiti voziti helikoplet.

    • Toma 10:32 02.februar 2023.

      A do helikopterja pa s cigovuzom!

  • albert6 10:21 02.februar 2023.

    Še malo pa boste prodajal sliko lastne matere

  • Avatar Zoran
    StarMačk 11:18 02.februar 2023.

    Če je njun odnos do zaposlenih ponazarja to, da William vrečke nosi sam in da si Kate marelo sama odpre, potem OK, ker drugega ni videti. Sicer pa če karikiram, imajo srečo, da ne živijo v Ljubljani, ker tu bi ...prikaži več jih redarji prec oglobili zaradi prepovedi vožnje z avtomobilom po zelenih površinah... No, njih verjetno ne, ampak bi potem ta izpad dohodka na naših plečih nadoknadili! Omenjam, ker so mi l.2018 poslali globo za vozilo parkirano zemljišču, ki sem ga skoraj 10 let že imel najeto od MOL.

  • mici79 06:34 03.februar 2023.

    Posnetek je narejen v javnosti in sicer odhod helikopterja s sosednjega travnika. Ne vem, če se za take posnetke lahko reče, da so narejeni "na skrivaj".

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.