Na primorki modrujejo o dvoizmenskem delu. Na štajerki o tem še sanjati niso pričeli. Če bi bila Resni.ca res resnica, bi vsaj zahtevala glave osebkov, ki so to zakuhali. Kdo ve, kje vse so se namreč tile darsovci po jankovićevsko… ...prikaži več menili za procente...in če bi tule imeli oblast tisti, ki si upajo vsaj sanjati desno, bi odgovorni osebki investitorja že sedeli pred sodnikom, pričakujoč kazensko in materialno posledico za svoje koruptivne mahinacije. Ceste pa bi nam obnavljali Kitajci. Tudi ponoči!
A ni Janšev minister oblubu pretočnost avtocest?
Je,ampak je požrl besedo
super, plus pojačan promet zaradi turistične sezone in bomo min 1 uro v zastoju...j..e se darsu za nas...
Na primorki modrujejo o dvoizmenskem delu. Na štajerki o tem še sanjati niso pričeli. Če bi bila Resni.ca res resnica, bi vsaj zahtevala glave osebkov, ki so to zakuhali. Kdo ve, kje vse so se namreč tile darsovci po jankovićevsko… ...prikaži več menili za procente...in če bi tule imeli oblast tisti, ki si upajo vsaj sanjati desno, bi odgovorni osebki investitorja že sedeli pred sodnikom, pričakujoč kazensko in materialno posledico za svoje koruptivne mahinacije. Ceste pa bi nam obnavljali Kitajci. Tudi ponoči!